fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна розраховує отримати німецькі електрички

Ukraїna rozrahovuje otrymaty nimećki elektryčky
Міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив, що зараз ведуться переговори з Німеччиною. Планується отримати старий рухомий склад, щоб стабілізувати ринок приміських перевезень
Ministr infrastruktury Volodymyr Omeljan povidomyv, ščo zaraz veduťsja peregovory z Nimeččynoju. Planujeťsja otrymaty staryj ruhomyj sklad, ščob stabilizuvaty rynok prymiśkyh perevezeń
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За словами міністра, списані електрички в Німеччині перебувають в кращому стані, ніж українські після реставрації. Чому вирішили замінити електрички. Вагони в приміських електричках недочіпляють, тому що нічого чіпляти, сказав Омелян. Однак він не впевнений, що це вдасться зробити до кінця року. Нагадаємо, що приміські потяги скоротилися в основному до 6 вагонів з 8. Ще однією проблемою міністр назвав відсутність власного виробництва електричок. Я розумію, що люди їздять в нелюдських умовах. Абсолютно неправильний підхід, коли ми звітуємо про ремонт 10 вагонів, а їх тисячі. Ми розуміємо реально, що ніколи не зможемо їх замінити.. . . Нагадаємо, що Американська компанія планує побудувати 10 тис вагонів в Україні. За словами заступника міністра інфраструктури Надії Казначеєвій, вихід компанії Greenbrier на український ринок може стати важливим кроком для розвитку залізничних перевезень, а також є потужним сигналом для інших іноземних інвесторів.
Реклама 👇 Замовити

За словами міністра, списані електрички в Німеччині перебувають в кращому стані, ніж українські після реставрації.

Чому вирішили замінити електрички

Вагони в приміських електричках недочіпляють, тому що нічого чіпляти, сказав Омелян. Однак він не впевнений, що це вдасться зробити до кінця року. Нагадаємо, що приміські потяги скоротилися в основному до 6 вагонів з 8. Ще однією проблемою міністр назвав відсутність власного виробництва електричок.

Я розумію, що люди їздять в нелюдських умовах. Абсолютно неправильний підхід, коли ми звітуємо про ремонт 10 вагонів, а їх тисячі. Ми розуміємо реально, що ніколи не зможемо їх замінити.

Нагадаємо, що Американська компанія планує побудуватиУкраїна розраховує отримати німецькі електрички 1Американська компанія планує побудувати 10 тис вагонів в Україні 10 тис вагонів в Україні. За словами заступника міністра інфраструктури Надії Казначеєвій, вихід компанії Greenbrier на український ринок може стати важливим кроком для розвитку залізничних перевезень, а також є потужним сигналом для інших іноземних інвесторів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: