fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Hyperloop One оприлюднили карту своїх маршрутів у світі

V Hyperloop One opryljudnyly kartu svoїh maršrutiv u sviti
Hyperloop One прагне прийти на зміну традиційним залізницям — саме тому презентувала результати світового конкурсу щодо вибору міст, в яких буде прокладено перші лінії швидкісного транспорту нового покоління від компанії Ілона Маска
Hyperloop One pragne pryjty na zminu tradycijnym zaliznycjam — same tomu prezentuvala rezuľtaty svitovogo konkursu ščodo vyboru mist, v jakyh bude prokladeno perši liniї švydkisnogo transportu novogo pokolinnja vid kompaniї Ilona Maska
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Переможці цього конкурсу вже оголошені. Маршрути охоплюють США, Сполучене Королівство, Мексику, Індію та Канаду. Представники Hyperloop оцінили кожну пропозицію від сотень команд з усього світу, вивчаючи потенціал кожного пропонованого проекту з точки зору інфраструктури, технологій, регуляторного середовища та транспорту. Як результат, було визначено найсильніших кандидатів за такими маршрутами. США У Сполучених Штатах маршрути будуть за такими напрямками: Шайєнн — Денвер — Пуебло (579 км) Чикаго — Коламбус — Пітсбург (785 км) Майамі — Орландо (413 км) Даллас — Хюстон (1030 км) Великобританія Британці зможуть побачити Hyperloop на маршрутах між Единбурґом та Лондоном (666 км), а також між Ґлазґо та Ліверпулем (545 км). Мексика У Мексиці швидкісний транспорт від компанії Ілона Маска можна буде побачити між Мехіко та Ґвадалахарою. Протяжність маршруту складе 531 км. Індія На мешканців Індії чекатиме 2 маршрути: Бенгалуру — Ченнаї (334 км) Мумбай — Ченнаї (1102 км) Канада Ну а жителі Канади зможуть проїхатися з вітерцем між Торонто та Монреалем. Цей маршрут складатиме за протяжністю 643 км. В цілому, Hyperloop One у цих проектах забезпечить транспортним сполученням нового типу населення у майже 150 млн осіб із маршрутами, які обєднали би 53 міських центри по всьому світу — і охоплювали загальну відстань у понад 6632 км. Метою компанії є побудова транспортних мереж як для людей, так і для вантажу, використовуючи труби-тунелі з низьким тиском та герметичні вагони-капсули, що рухаються вздовж доріжки з використанням магнітної левітації. В основу покладено розробки, схвалені Ілоном Маском.
Реклама 👇 Замовити

Переможці цього конкурсу вже оголошені. Маршрути охоплюють США, Сполучене Королівство, Мексику, Індію та Канаду. Представники Hyperloop оцінили кожну пропозицію від сотень команд з усього світу, вивчаючи потенціал кожного пропонованого проекту з точки зору інфраструктури, технологій, регуляторного середовища та транспорту. Як результат, було визначено найсильніших кандидатів за такими маршрутами.

США

У Сполучених Штатах маршрути будуть за такими напрямками:

  • Шайєнн — Денвер — Пуебло (579 км)
  • Чикаго — Коламбус — Пітсбург (785 км)
  • Майамі — Орландо (413 км)
  • Даллас — Х’юстон (1030 км)

Великобританія

Британці зможуть побачити Hyperloop на маршрутах між Единбурґом та Лондоном (666 км), а також між Ґлазґо та Ліверпулем (545 км).

Мексика

У Мексиці швидкісний транспорт від компанії Ілона Маска можна буде побачити між Мехіко та Ґвадалахарою. Протяжність маршруту складе 531 км.

Індія

На мешканців Індії чекатиме 2 маршрути:

  • Бенгалуру — Ченнаї (334 км)
  • Мумбай — Ченнаї (1102 км)

Канада

Ну а жителі Канади зможуть проїхатися «з вітерцем» між Торонто та Монреалем. Цей маршрут складатиме за протяжністю 643 км.

Карта Hyperloop у світі

Карта Hyperloop у світі

В цілому, Hyperloop One у цих проектах забезпечить транспортним сполученням нового типу населення у майже 150 млн осіб із маршрутами, які об’єднали би 53 міських центри по всьому світу — і охоплювали загальну відстань у понад 6632 км. Метою компанії є побудова транспортних мереж як для людей, так і для вантажу, використовуючи труби-тунелі з низьким тиском та герметичні вагони-капсули, що рухаються вздовж доріжки з використанням магнітної левітації. В основу покладено розробки, схвалені Ілоном МаскомВ Hyperloop One оприлюднили карту своїх маршрутів у світі 15 міфів, які зруйнував Ілон Маск — та книга про нього.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: