fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Facebook запускає розділ з інформацією про надзвичайні ситуації

Facebook zapuskaje rozdil z informacijeju pro nadzvyčajni sytuaciї
Компанія Facebook запускає новий розділ Crisis Response, де буде зібрана вся актуальна інформація про останні надзвичайні ситуації. Разом з цим з'явиться функція Safety Check, через яку можна буде миттєво сповістити друзів про небезпеку чи про те, що із вами все гаразд
Kompanija Facebook zapuskaje novyj rozdil Crisis Response, de bude zibrana vsja aktuaľna informacija pro ostanni nadzvyčajni sytuaciї. Razom z cym z'javyťsja funkcija Safety Check, čerez jaku možna bude myttjevo spovistyty druziv pro nebezpeku čy pro te, ščo iz vamy vse garazd
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Новий сервіс Facebook має функцію допомога співтовариствам. Тут люди зможуть попросити про допомогу або надати її потерпілим. Також є можливість запустити фандрейзинг та зібрати допомогу для тих, хто постраждав від надзвичайної події. Детальніше про нововведення у Facebook. Скористатися новим розділом можна буде в найближчі тижні, відповідна кнопка зявиться в головному меню сторінки соціальної мережі. Більш того, Crisis Response дозволить відстежувати посилання на статті та фотографії з місць подій, зібраних соцмережею для інформатизації населення. Нагадаємо, що у Facebook вирішили конкурувати з Tinder. Найпопулярніша світова соцмережа почала тестування нової функціональності для своїх користувачів. Запрошення зустрітися в реальному житті демонструється користувачам лише у тому випадку, якщо обидва з них є друзями у соцмережі і дали позитивну відповідь на пропозицію зустрічі. Це виглядає як у популярному сервісі Tinder — проте працює лише для тих, хто вже додався до вас в друзі.
Реклама 👇 Замовити

Новий сервіс Facebook має функцію «допомога співтовариствам». Тут люди зможуть попросити про допомогу або надати її потерпілим. Також є можливість запустити фандрейзинг та зібрати допомогу для тих, хто постраждав від надзвичайної події.

Детальніше про нововведення у Facebook

Скористатися новим розділом можна буде в найближчі тижні, відповідна кнопка з’явиться в головному меню сторінки соціальної мережі. Більш того, Crisis Response дозволить відстежувати посилання на статті та фотографії з місць подій, зібраних соцмережею для інформатизації населення.

Нагадаємо, що у Facebook вирішилиFacebook запускає розділ з інформацією про надзвичайні ситуації 1У Facebook вирішили конкурувати з Tinder конкурувати з Tinder. Найпопулярніша світова соцмережа почала тестування нової функціональності для своїх користувачів. Запрошення зустрітися в реальному житті демонструється користувачам лише у тому випадку, якщо обидва з них є «друзями» у соцмережі і дали позитивну відповідь на пропозицію зустрічі. Це виглядає як у популярному сервісі Tinder — проте працює лише для тих, хто вже додався до вас в друзі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: