Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У 2018 році стартує авіасполучення між Ужгородом і Анталією

U 2018 roci startuje aviaspolučennja miž Užgorodom i Antalijeju

Турецький туроператор «Calypso Tour UA» виявив зацікавленість Міжнародним аеропортом «Ужгород» і планує вже з наступного року відкрити авіасполучення між Ужгородом і Анталією
Turećkyj turoperator «Calypso Tour UA» vyjavyv zacikavlenisť Mižnarodnym aeroportom «Užgorod» i planuje vže z nastupnogo roku vidkryty aviaspolučennja miž Užgorodom i Antalijeju
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Очільник Закарпання Геннадій Москаль запевнив, що обласна влада надасть максимальне сприяння туроператору у відкритті авіасполучення з Туреччиною. Остаточна ситуація з відкриттям регулярного рейсу з Ужгороду з наступного туристичного сезону стане відомою до кінця жовтня.  Умови відкриття авіасполучення Ужгород-Анталія. Геннадій Москаль наголосив, що вони готові встановити мінімальні ставки на обслуговування літаків, допомогти організувати автобусні перевезення до Ужгорода з навколишніх міст і зробити все, щоб різні бюрократичні формальності зайняли мінімум часу. Президент Calypso Tour UA Еркан Чавуш розповів, що цей напрямок дуже перспективний, адже величезна кількість закарпатців, які відпочивають у Туреччині, зараз добираються туди зі Львова або Києва. Нагадаємо, що Запоріжжя отримало дозвіл на будівництво нового терміналу. Також нещодавно стало відомо, що авіакомпанії та аеропорти світу інвестують цьогоріч $33 млрд у IT. Ми пропонуємо не тільки авіаперевезення, але й весь комплекс туристичних послуг – трансфер і проживання в готелях. Причому не односторонній, а і в зворотному напрямку – будемо возити на Закарпаття туристів із Туреччини, серед яких дуже популярний еко-туризм.

Очільник Закарпання Геннадій Москаль запевнив, що обласна влада надасть максимальне сприяння туроператору у відкритті авіасполучення з Туреччиною. Остаточна ситуація з відкриттям регулярного рейсу з Ужгороду з наступного туристичного сезону стане відомою до кінця жовтня. 

Умови відкриття авіасполучення Ужгород-Анталія

Геннадій Москаль наголосив, що вони готові встановити мінімальні ставки на обслуговування літаків, допомогти організувати автобусні перевезення до Ужгорода з навколишніх міст і зробити все, щоб різні бюрократичні формальності зайняли мінімум часу. Президент «Calypso Tour UA» Еркан Чавуш розповів, що цей напрямок дуже перспективний, адже величезна кількість закарпатців, які відпочивають у Туреччині, зараз добираються туди зі Львова або Києва. Нагадаємо, що Запоріжжя отримало дозвіл на будівництво нового терміналу. Також нещодавно стало відомо, що авіакомпанії та аеропорти світу інвестують цьогоріч $33 млрд у IT.

Ми пропонуємо не тільки авіаперевезення, але й весь комплекс туристичних послуг – трансфер і проживання в готелях. Причому не односторонній, а і в зворотному напрямку – будемо возити на Закарпаття туристів із Туреччини, серед яких дуже популярний еко-туризм.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: