fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні запрацювала соціальна мережа Psyball для занять спортом

V Ukraїni zapracjuvala sociaľna mereža Psyball dlja zanjať sportom
Інтерактивна карта на сайті Psyball дозволяє бачити користувачів та спортмайданчики в різних районах, а також доступне сортування за видами спорту
Interaktyvna karta na sajti Psyball dozvoljaje bačyty korystuvačiv ta sportmajdančyky v riznyh rajonah, a takož dostupne sortuvannja za vydamy sportu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Psyball дозволяє знайти людей, з якими можна займатися разом спортом, забронювати спортивний зал або майданчик, піти разом на тренування в парк та спілкуватися вживу, а не через інтернет-повідомлення, розповів засновник сервісу Сергій Якимчук. Як функціонує платформа Psyball. На платформі представлені три категорії користувачів – любителі спорту, організатори спортивних зустрічей та люди, які надають спортивні майданчики. Користувач-спортсмен може анонсувати свої вподобання щодо виду спорту та локацію, де зручно займатися. Після цього програма буде відстежувати події, які збігаються із запитом користувача та присилатиме сповіщення. Платформа надає можливість також представникам навколоспортивного бізнесу та власникам спортивних майданчиків розміщувати інформацію про себе, після чого користувачі можуть бронювати приміщення для заняття спортом. Із них соцмережа бере невеликий відсоток з прибутку за те, що люди користуються платформою для бронювання арен. Для організаторів матчів та самих учасників соцмережа безкоштовна. Ресурс вже працює, на сайті зареєстровано близько 500 користувачів, 300 з яких – із Києва. Проте географічних обмежень для реєстрації немає. Нагадаємо, що у Києві планують відновити спортивний комплекс Старт.
Реклама 👇 Замовити

Psyball дозволяє знайти людей, з якими можна займатися разом спортом, забронювати спортивний зал або майданчик, піти разом на тренування в парк та спілкуватися вживу, а не через інтернет-повідомлення, розповів засновник сервісу Сергій Якимчук.

Як функціонує платформа Psyball

На платформі представлені три категорії користувачів – любителі спорту, організатори спортивних зустрічей та люди, які надають спортивні майданчики. Користувач-спортсмен може анонсувати свої вподобання щодо виду спорту та локацію, де зручно займатися. Після цього програма буде відстежувати події, які збігаються із запитом користувача та присилатиме сповіщення. Платформа надає можливість також представникам навколоспортивного бізнесу та власникам спортивних майданчиків розміщувати інформацію про себе, після чого користувачі можуть бронювати приміщення для заняття спортом.
Із них соцмережа бере невеликий відсоток з прибутку за те, що люди користуються платформою для бронювання арен. Для організаторів матчів та самих учасників соцмережа безкоштовна. Ресурс вже працює, на сайті зареєстровано близько 500 користувачів, 300 з яких – із Києва. Проте географічних обмежень для реєстрації немає.

Нагадаємо, що у Києві планують відновитиВ Україні запрацювала соціальна мережа Psyball для занять спортом 1У Києві планують відновити спортивний комплекс «Старт» спортивний комплекс «Старт».

В Україні запрацювала соціальна мережа Psyball для занять спортом 2

Джерело: Новинарня

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: