fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Sequoia Capital інвестує $250 млн в онлайн-сервіс генетичних тестів

Sequoia Capital investuje $250 mln v onlajn-servis genetyčnyh testiv
Компанія 23andMe, що займається генетичним тестуванням на замовлення, анонсувала раунд венчурних інвестицій від низки фондів на чолі із Sequoia Capital. Це — чи не найбільший проект на планеті, який на приватній основі досліджує людський геном
Kompanija 23andMe, ščo zajmajeťsja genetyčnym testuvannjam na zamovlennja, anonsuvala raund venčurnyh investycij vid nyzky fondiv na čoli iz Sequoia Capital. Ce — čy ne najbiľšyj proekt na planeti, jakyj na pryvatnij osnovi doslidžuje ljudśkyj genom
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Якими будуть інвестиції в компанію генетичного тестування Згідно із повідомленнями прес-служби, загальна сума інвестицій від Sequoia складе $250 млн. Проте до лідера венчурного інвестування також долучаться низка партнерів — Euclidean Capital, Altimeter Capital та Wallenberg Foundation. Проект 23andMe станом на 2017 рік вже залучив $491 млн інвесторських коштів. Раніше ЗМІ повідомляли про попередню оцінку бізнесу компанії, що займається наданнями онлайн-послуг із генетичного тестування, на рівні $1,5 млрд. На що буде спрямовано капітал Серед ключових завдань, на вирішення ких підуть кошти — нарощування клієнтської бази, розширення групи терапевтів та створення власної дослідницької платформи. Стартап 23andMe було засновано 2006 року. Відтоді він залучив мільйонну аудиторію до генетичного тестування на платній основі. Сервіс працює у США та країнах Європи. Користувач в обмін на оплату отримує набір для збору та тестування генетичного матеріалу. Результати тесту та зібраний матеріал треба передати компанії. Натомість користувач отримає розгорнуту аналітичну довідку стосовно спадковості, загального здоровя та ймовірності й ризиків передачі генетичних захворювань, а також наявності можливих родичів. Що варто знати про компанію 23andMe не лише надає дослідження на вимогу для індивідуальних користувачів. Компанія переросла у гнучку сервісну платформу. Зокрема, її користувачі можуть бути учасниками різного роду наукових досліджень. Зразки ДНК вивчають на різні види захворювань. Можна навіть встановити ймовірність конкретного виду раку чи типу шизофренічних розладів. За словами Енн Войжіцкі, співзасновниці та CEO 23andMe, компанія лише розпочала робити успіхи в сфері персоналізованої генетики та медицини. Надалі команда проекту планує поглиблювати вже напрацьовані технології та розширювати спектр можливостей щодо клінічних наукових досліджень.
Реклама 👇 Замовити

Якими будуть інвестиції в компанію генетичного тестування

Згідно із повідомленнями прес-служби, загальна сума інвестицій від Sequoia складе $250 млн. Проте до лідера венчурного інвестування також долучаться низка партнерів — Euclidean Capital, Altimeter Capital та Wallenberg Foundation. Проект 23andMe станом на 2017 рік вже залучив $491 млн інвесторських коштів. Раніше ЗМІ повідомляли про попередню оцінку бізнесу компанії, що займається наданнями онлайн-послуг із генетичного тестування, на рівні $1,5 млрд.

На що буде спрямовано капітал

Серед ключових завдань, на вирішення ких підуть кошти — нарощування клієнтської бази, розширення групи терапевтів та створення власної дослідницької платформи. Стартап 23andMe було засновано 2006 року. Відтоді він залучив мільйонну аудиторію до генетичного тестування на платній основі. Сервіс працює у США та країнах Європи. Користувач в обмін на оплату отримує набір для збору та тестування генетичного матеріалу. Результати тесту та зібраний матеріал треба передати компанії. Натомість користувач отримає розгорнуту аналітичну довідку стосовно спадковості, загального здоров’я та ймовірності й ризиків передачі генетичних захворювань, а також наявності можливих родичів.

Sequoia Capital інвестує $250 млн в онлайн-сервіс генетичних тестів 1

Що варто знати про компанію

23andMe не лише надає дослідження на вимогу для індивідуальних користувачів. Компанія переросла у гнучку сервісну платформу. Зокрема, її користувачі можуть бути учасниками різного роду наукових досліджень. Зразки ДНК вивчають на різні види захворювань. Можна навіть встановити ймовірність конкретного виду раку чи типу шизофренічних розладів. За словами Енн Войжіцкі, співзасновниці та CEO 23andMe, компанія лише розпочала робити успіхи в сфері персоналізованої генетикиSequoia Capital інвестує $250 млн в онлайн-сервіс генетичних тестів 2Вічна молодість — що Google зробить зі старінням і чому все приховує та медицини. Надалі команда проекту планує поглиблювати вже напрацьовані технології та розширювати спектр можливостей щодо клінічних наукових досліджень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: