fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

52 проекти науки і техніки профінансують до кінця 2018 року

52 proekty nauky i tehniky profinansujuť do kincja 2018 roku
Кошти спрямують на ті проекти, які мають високий ступінь готовності до впровадження. Їхніми результатом стануть конкретні технології або розробки, які будуть використовуватися на практиці
Košty sprjamujuť na ti proekty, jaki majuť vysokyj stupiń gotovnosti do vprovadžennja. Їhnimy rezuľtatom stanuť konkretni tehnologiї abo rozrobky, jaki buduť vykorystovuvatysja na praktyci
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Проекти були відібрані конкурсною комісією Міносвіти. Виконання 14 розробок вже почалося в 2016 році і завершиться в грудні 2017 року. Які проекти планують реалізувати. Розробки будуть здійснювати в таких пріоритетних напрямках: інформаційні та комунікаційні технології; енергетика та енергоефективність; раціональне природокористування; науки про життя, нові технології профілактики та лікування найбільш поширених захворювань; нові речовини і матеріали. Зокрема, мова йде про створення високочутливої імуноферментної тест-системи для ранньої діагностики гепатиту В, терагерцового сканера, програмно-технічного комплексу підтримки прийняття рішень в сфері військової логістики та ін. Також нагадаємо, що восени український уряд запропонує 5 ключових реформ. Освіта, медицина, пенсійна система, а також нові стандарти у фінансовій сфері, управлінні державною власністю та адміністративному управлінні, — теми найближчих законодавчих реформ.
Реклама 👇 Замовити

Проекти були відібрані конкурсною комісією Міносвіти. Виконання 14 розробок вже почалося в 2016 році і завершиться в грудні 2017 року.

Які проекти планують реалізувати

Розробки будуть здійснювати в таких пріоритетних напрямках: інформаційні та комунікаційні технології; енергетика та енергоефективність; раціональне природокористування; науки про життя, нові технології профілактики та лікування найбільш поширених захворювань; нові речовини і матеріали. Зокрема, мова йде про створення високочутливої імуноферментної тест-системи для ранньої діагностики гепатиту В, терагерцового сканера, програмно-технічного комплексу підтримки прийняття рішень в сфері військової логістики та ін.

Також нагадаємо, що восени український уряд запропонує52 проекти науки і техніки профінансують до кінця 2018 року 1Восени український уряд запропонує 5 ключових реформ 5 ключових реформ. Освіта, медицина, пенсійна система, а також нові стандарти у фінансовій сфері, управлінні державною власністю та адміністративному управлінні, — теми найближчих законодавчих реформ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: