Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У столичному метро з’явиться система відеоспостереження

U stolyčnomu metro z'javyťsja systema videosposterežennja

До кінця 2017 року Київська міська державна адміністрація має намір обладнати вестибюлі всіх станцій метрополітену відеокамерами з системою розпізнавання осіб
Do kincja 2017 roku Kyїvśka miśka deržavna administracija maje namir obladnaty vestybjuli vsih stancij metropolitenu videokameramy z systemoju rozpiznavannja osib
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На кожній станції планується встановити від 4 до 10 камер відеоспостереження в залежності від кількості входів — виходів. Про це повідомляє директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій, керівник проекту Kyiv Smart City Юрій Назаров. Тендер на встановлення системи відеоспостереження. КП Київський метрополітен має намір обладнати вагони метро камерами відеоспостереження за 83 млн грн в 2017-2019 роках. Зараз департамент оголосив тендер на поставку камер на 11 млн грн. Нагадаємо, що у Києві на Сирецько-Печерській лінії метро добудують ще 5 станцій. За проектом нового генплану хочуть добудувати станції зі сторони Борисполя і з боку Виноградаря. Їхнє будівництво планують здійснити за 20 років.  У частині відгалуження від станції Мостицька на Виноградар заплановані тунелі, які будуть розташовані вертикально один над одним, а не паралельно. Пропонується таке рішення, оскільки дорожній коридор на вулиці Межовій досить вузький і насичений інженерними комунікаціями.

На кожній станції планується встановити від 4 до 10 камер відеоспостереження в залежності від кількості входів — виходів. Про це повідомляє директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій, керівник проекту Kyiv Smart City Юрій Назаров.

Тендер на встановлення системи відеоспостереження

КП «Київський метрополітен» має намір обладнати вагони метро камерами відеоспостереження за 83 млн грн в 2017-2019 роках. Зараз департамент оголосив тендер на поставку камер на 11 млн грн.

Нагадаємо, що у Києві на Сирецько-Печерській лінії метро добудують ще 5 станцій. За проектом нового генплану хочуть добудувати станції зі сторони Борисполя і з боку Виноградаря. Їхнє будівництво планують здійснити за 20 років.  У частині відгалуження від станції «Мостицька» на Виноградар заплановані тунелі, які будуть розташовані вертикально один над одним, а не паралельно. Пропонується таке рішення, оскільки дорожній коридор на вулиці Межовій досить вузький і насичений інженерними комунікаціями.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: