Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Чорному морі поблизу Туреччини створять штучний острів

U Čornomu mori poblyzu Tureččyny stvorjať štučnyj ostriv

Як заявив міністр науки, промисловості та технології Туреччини Фарук Озлю, штучний острів створять у акваторії Чорного моря, щоб простимулювати розвиток турецької промисловості
Jak zajavyv ministr nauky, promyslovosti ta tehnologiї Tureččyny Faruk Ozlju, štučnyj ostriv stvorjať u akvatoriї Čornogo morja, ščob prostymuljuvaty rozvytok turećkoї promyslovosti
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Ініціатори ідеї посилаються на закордонний досвід. Найбільших масштабів тут досяг Китай, що активно намиває штучні острови.  Для яких цілей використовуватимуть штучний острів. Місце будівництва вже обрали – неподалік узбережжя популярної у туристів провінції Трабзон. Крім того, міністр повідомив, що у Туреччині зацікавлені у спорудженні ще п’яти індустріальних містечок в різних частинах країни. Влада сподівається, що це допоможе знизити частку імпорту та сприятиме розвитку місцевої індустрії. Вже підраховано й очікуваний щорічний прибуток – $ 200-250 млрд. Нагадаємо також, що транснаціональна корпорація із Сінгапуру невдовзі планує вкласти багатомільйонні інвестиції у побудову портово-зернового терміналу в Україні. Про можливу співпрацю повідомив перший віце-прем’єр-міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів. За його словами, керівництво Olam Україна обіцяє незабаром оприлюднити деталі проекту, але вже зараз вони впевнені у вигідних перспективи роботи в Україні.

Ініціатори ідеї посилаються на закордонний досвід. Найбільших масштабів тут досяг Китай, що активно «намиває» штучні острови. 

Для яких цілей використовуватимуть штучний острів

Місце будівництва вже обрали – неподалік узбережжя популярної у туристів провінції Трабзон. Крім того, міністр повідомив, що у Туреччині зацікавлені у спорудженні ще п’яти індустріальних містечок в різних частинах країни. Влада сподівається, що це допоможе знизити частку імпорту та сприятиме розвитку місцевої індустрії. Вже підраховано й очікуваний щорічний прибуток – $ 200-250 млрд.

Нагадаємо також, що транснаціональна корпорація із Сінгапуру невдовзі планує вкласти багатомільйонні інвестиції у побудову портово-зернового терміналу в Україні. Про можливу співпрацю повідомив перший віце-прем’єр-міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів. За його словами, керівництво «Olam Україна» обіцяє незабаром оприлюднити деталі проекту, але вже зараз вони впевнені у вигідних перспективи роботи в Україні.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: