fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Сонячний парк у Сахарі живитиме енергією Європу

Sonjačnyj park u Sahari žyvytyme energijeju Jevropu
Компанія TuNur планує збудувати в Сахарі сонячний парк потужністю 4,5 ГВт, щоб вироблену електроенергією постачати підводними кабелями в Європу. Цієї енергії вистачить для живлення двох мільйонів будинків
Kompanija TuNur planuje zbuduvaty v Sahari sonjačnyj park potužnistju 4,5 GVt, ščob vyroblenu elektroenergijeju postačaty pidvodnymy kabeljamy v Jevropu. Cijeї energiї vystačyť dlja žyvlennja dvoh miľjoniv budynkiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Якщо уряд Тунісу найближчим часом схвалить проект будівництва, парк має стати найграндіознішим проектом з експорту електроенергії. Вироблену сонячну енергію направлятимуть на Мальту, в Італію і Францію, використовуючи підводні кабелі. Як функціонуватиме сонячний парк у Сахарі. Головний виконавчий директор TuNur Кевін Сара зауважив, що якщо європейські уряди серйозно ставляться до Паризької угоди про клімат, то необхідно почати імпортувати енергію з відновлюваних джерел. Наразі 60% первинної енергії в Європі імпортується з Близького Сходу, який просто продовжує використовувати викопне паливо. ЄС вже розглядає можливість присвоєння пріоритетного статусу підводного кабелю, що зєднує Туніс з Італією, і TuNur очікує, що будівельні роботи почнуться до 2019 року на південному заході Тунісу. Сонячний парк втричі перевищуватиме розміри Манхеттена. Він включатиме в себе 200-метрові башти і сотні тисяч дзеркал, що відбиватимуть на них сонячне світло. Нова СЕС створить у Тунісі близько 20 тис робочих місць. Для роботи сонячного парку компанія використовуватиме стічні води з місцевої фінікової плантації. Також вироблену електроенергію готові постачати і в мережу Тунісу, який часто стикається з її браком. Ми маємо намір почати доставку електроенергії на Мальту до 2021 року. Наступного року може бути прокладений перший з двох кабелів в Італію, а до 2024 року доставляти енергію зможуть і до Франції.. . .  
Реклама 👇 Замовити

Якщо уряд Тунісу найближчим часом схвалить проект будівництва, парк має стати найграндіознішим проектом з експорту електроенергіїСонячний парк у Сахарі живитиме енергією Європу 1Фінляндія готова інвестувати у виробництво енергії в Україні. Вироблену сонячну енергію направлятимуть на Мальту, в Італію і Францію, використовуючи підводні кабелі.

Як функціонуватиме сонячний парк у Сахарі

Головний виконавчий директор TuNur Кевін Сара зауважив, що якщо європейські уряди серйозно ставляться до Паризької угоди про клімат, то необхідно почати імпортувати енергію з відновлюваних джерел. Наразі 60% первинної енергії в Європі імпортується з Близького Сходу, який просто продовжує використовувати викопне паливо. ЄС вже розглядає можливість присвоєння пріоритетного статусу підводного кабелю, що з’єднує Туніс з Італією, і TuNur очікує, що будівельні роботи почнуться до 2019 року на південному заході Тунісу. Сонячний парк втричі перевищуватиме розміри Манхеттена. Він включатиме в себе 200-метрові башти і сотні тисяч дзеркал, що відбиватимуть на них сонячне світло. Нова СЕС створить у Тунісі близько 20 тис робочих місць. Для роботи сонячного парку компанія використовуватиме стічні води з місцевої фінікової плантації. Також вироблену електроенергію готові постачати і в мережу Тунісу, який часто стикається з її браком.

Ми маємо намір почати доставку електроенергії на Мальту до 2021 року. Наступного року може бути прокладений перший з двох кабелів в Італію, а до 2024 року доставляти енергію зможуть і до Франції.

Сонячний парк у Сахарі живитиме енергією Європу 2

 

Джерело: EcoTown

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: