fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Між ЄС і Україною планують скасувати плату за роумінг-зв’язок

Miž JeS i Ukraїnoju planujuť skasuvaty platu za rouming-zv’jazok
У Європейському парламенті запропонували скасувати плату за роумінг у мобільному зв’язку між Європейським союзом і Україною, Молдовою та Грузією. Про це у Twitter написав брюссельський кореспондент «Радіо Свобода» Рікард Йозвяк
U Jevropejśkomu parlamenti zaproponuvaly skasuvaty platu za rouming u mobiľnomu zv’jazku miž Jevropejśkym sojuzom i Ukraїnoju, Moldovoju ta Gruzijeju. Pro ce u Twitter napysav brjusseľśkyj korespondent «Radio Svoboda» Rikard Jozvjak
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У Євросоюзі 15 червня остаточно скасували плату за роумінг мобільного зв’язку у 28 країнах-членах спільноти. Скасування плати за роумінг є кроком до утворення єдиного цифрового ринку ЄС. В Європарламенті також запропонували створити трастовий фонд для інвестицій в Україну. Що відомо про скасування плати за роумінг. Ці запропоновані заходи напередодні листопадового саміту програми ЄС Східне партнерство містяться у проекті доповіді до рекомендацій Європарламенту іншим європейським інституціям. Європарламент пропонує для цих трьох країн-учасниць програми подати привабливу модель Східного партнерства-плюс, що передбачала б, крім згаданого, також запровадження для цих країн односторонніх тарифних преференцій чи створення широкополосних каналів зв’язку з ними високої потужності. Подібна модель Східне партнерство-плюс може бути запропонована і іншим членам Східного партнерства — Білорусі, Вірменії та Азербайджану — але тільки, коли вони будуть готові. Як зараз працює мобільний звязок на території ЄС. Тарифікація Roam Like at Home (роумінґ як вдома) діє у будь-якії країні-учасниці ЄС. Якщо ви перебираєтеся жити на постійній основі до іншої країни ЄС, ви втрачатимете можливість користуватися пільговими тарифами. Переваги пільгового роумінґу для вас діятимуть, якщо ви скористаєтеся своїм домашнім мобільним оператором за межами поточної країни проживання ЄС. Якщо ви живете у країні-учасниці ЄС і маєте там мобільний тарифний план із нелімітованою кількістю дзвінків та SMS, у роумінґу в ЄС ви теж матимете необмежені дзвінки та текстові повідомлення.
Реклама 👇 Замовити

У Євросоюзі 15 червня остаточно скасували платуМіж ЄС і Україною планують скасувати плату за роумінг-зв’язок 1Що вам варто знати про роумінґ у країнах ЄС за роумінг мобільного зв’язку у 28 країнах-членах спільноти. Скасування плати за роумінг є кроком до утворення єдиного цифрового ринку ЄС. В Європарламенті також запропонували створити трастовий фонд для інвестицій в Україну.

Що відомо про скасування плати за роумінг

Ці запропоновані заходи напередодні листопадового саміту програми ЄС «Східне партнерство» містяться у проекті доповіді до рекомендацій Європарламенту іншим європейським інституціям. Європарламент пропонує для цих трьох країн-учасниць програми подати привабливу модель «Східного партнерства-плюс», що передбачала б, крім згаданого, також запровадження для цих країн односторонніх тарифних преференцій чи створення широкополосних каналів зв’язку з ними високої потужності. Подібна модель «Східне партнерство-плюс» може бути запропонована і іншим членам «Східного партнерства» — Білорусі, Вірменії та Азербайджану — але тільки, коли вони будуть готові.

Як зараз працює мобільний зв’язок на території ЄС

Тарифікація Roam Like at Home («роумінґ як вдома») діє у будь-якії країні-учасниці ЄС. Якщо ви перебираєтеся жити на постійній основі до іншої країни ЄС, ви втрачатимете можливість користуватися пільговими тарифами. Переваги пільгового роумінґу для вас діятимуть, якщо ви скористаєтеся своїм «домашнім» мобільним оператором за межами поточної країни проживання ЄС. Якщо ви живете у країні-учасниці ЄС і маєте там мобільний тарифний план із нелімітованою кількістю дзвінків та SMS, у роумінґу в ЄС ви теж матимете необмежені дзвінки та текстові повідомлення.

Теґи: ЄС, телеком
Джерело: Тиждень

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: