fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Підписано закон, що звільняє нерезидентів від оподаткування цінних паперів

Pidpysano zakon, ščo zviľnjaje nerezydentiv vid opodatkuvannja cinnyh paperiv
З метою підвищення інвестиційної привабливості державних цінних паперів та облігацій місцевих позик закон уточнює перелік операцій з державними цінними паперами, доходи від яких, отримані нерезидентами, не підлягають оподаткуванню
Z metoju pidvyščennja investycijnoї pryvablyvosti deržavnyh cinnyh paperiv ta obligacij miscevyh pozyk zakon utočnjuje perelik operacij z deržavnymy cinnymy paperamy, dohody vid jakyh, otrymani nerezydentamy, ne pidljagajuť opodatkuvannju
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Президент України Петро Порошенко підписав Закон України Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування доходів нерезидентів-інвесторів у цінні папери. Даний закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.  Що зміниться в оподаткуванні. Не підлягають оподаткуванню доходи, отримані нерезидентами у вигляді процентів або доходу (дисконту) на державні цінні папери або облігації місцевих позик, або боргові цінні папери, виконання зобов’язань за якими забезпечено державними або місцевими гарантіями. Згідно з програмою з Міжнародним валютним фондом, Україна в кінці 2017 року повинна повернутися на ринок зовнішніх комерційних запозичень з випуском єврооблігацій на $1 млрд. За оцінками експертів, Мінфін випустить нові єврооблігації з терміном погашення від 10 до 15 років з купоном 7,3-7,5% загальним обємом до $2,5 млрд. При цьому чистий обсяг після вирахування витрат на викуп колишніх облігацій становитиме близько $1 млрд. Нагадаємо, що міжнародні валютні резерви України досягли трирічного максимуму. Як повідомляють в НБУ, з початку 2017 року зростання резервів становить 16%. За прогнозами рівень міжнародних резервів складе $20 млрд до кінця 2017 року. Розмір резервів на фінал 2018-го прогнозують на рівні $27,1 млрд.
Реклама 👇 Замовити

Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування доходів нерезидентів-інвесторів у цінні папери». Даний закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування. 

Що зміниться в оподаткуванні

Не підлягають оподаткуванню доходи, отримані нерезидентами у вигляді процентів або доходу (дисконту) на державні цінні папери або облігації місцевих позик, або боргові цінні папери, виконання зобов’язань за якими забезпечено державними або місцевими гарантіями.

Згідно з програмою з Міжнародним валютним фондом, Україна в кінці 2017 року повинна повернутися на ринок зовнішніх комерційних запозичень з випуском єврооблігацій на $1 млрд. За оцінками експертів, Мінфін випустить нові єврооблігації з терміном погашення від 10 до 15 років з купоном 7,3-7,5% загальним об’ємом до $2,5 млрд.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

При цьому чистий обсяг після вирахування витрат на викуп колишніх облігацій становитиме близько $1 млрд. Нагадаємо, що міжнародні валютні резервиПідписано закон, що звільняє нерезидентів від оподаткування цінних паперів 1Міжнародні валютні резерви України досягли трирічного максимуму України досягли трирічного максимуму. Як повідомляють в НБУ, з початку 2017 року зростання резервів становить 16%. За прогнозами рівень міжнародних резервів складе $20 млрд до кінця 2017 року. Розмір резервів на фінал 2018-го прогнозують на рівні $27,1 млрд.

Джерело: УНІАН

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: