Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

До 2022 року кількість платіжних карт на планеті складе 17 млрд

Do 2022 roku kiľkisť platižnyh kart na planeti sklade 17 mlrd

Найпоширеніший тип карт — це дебетові карти. На них припадає 71% всіх випущених платіжних карт. Основна причина такого стрімкого зростання — це кількість нових банківських рахунків в країнах, що розвиваються, таких як Китай і Індія
Najpošyrenišyj typ kart — ce debetovi karty. Na nyh prypadaje 71% vsih vypuščenyh platižnyh kart. Osnovna pryčyna takogo strimkogo zrostannja — ce kiľkisť novyh bankivśkyh rahunkiv v kraїnah, ščo rozvyvajuťsja, takyh jak Kytaj i Indija
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Кількість випущених платіжних карт в світовому масштабі в минулому році досягло 14 млрд. Згідно з прогнозами, до 2022 року їхня кількість виросте до 17 млрд. На часі дізнатися більше деталей. Про що свідчить статистика. Такі дані наводить консалтингова компанія RBR в недавно опублікованому звіті Global Payment Cards Data and Forecasts to 2022. У звіті RBR відзначається, що цей показник буде продовжувати рости, в основному, завдяки проектам з фінансової інтеграції на ринках, що розвиваються в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, на Близькому Сході, в Африці та Латинській Америці. Для багатьох дебетова карта зазвичай є першою платіжною карткою, яку вони отримують, стаючи учасниками банківської системи. У розвинених країнах зростання ринку карткових платежів відбувається в основному за рахунок більш молодих споживачів. Так, у Великій Британії, наприклад, компанії-емітенти пропонують дебетові карти дітям у віці 11 років. При цьому, на відміну від дебетових карт, популярність кредитних карт навпаки падає. У 2016 році їх частка на ринку скоротилася на 2% і становить 20%. Така тенденція триватиме, стверджують аналітики. До речі, нагадаємо, що Ощадбанк запровадив нову технологію захисту онлайн-платежів. 3D Secure — це сучасна технологія, розроблена міжнародними платіжними системами Visa і MasterCard для забезпечення безпеки платежів по картах в мережі інтернет. Вона дозволяє ідентифікувати власника карти, який здійснює операцію і максимально знизити ризик шахрайства.

Кількість випущених платіжних карт в світовому масштабі в минулому році досягло 14 млрд. Згідно з прогнозами, до 2022 року їхня кількість виросте до 17 млрд. На часі дізнатися більше деталей.

Про що свідчить статистика

Такі дані наводить консалтингова компанія RBR в недавно опублікованому звіті «Global Payment Cards Data and Forecasts to 2022». У звіті RBR відзначається, що цей показник буде продовжувати рости, в основному, завдяки проектам з фінансової інтеграції на ринках, що розвиваються в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, на Близькому Сході, в Африці та Латинській Америці. Для багатьох дебетова карта зазвичай є першою платіжною карткою, яку вони отримують, стаючи учасниками банківської системи. У розвинених країнах зростання ринку карткових платежів відбувається в основному за рахунок більш молодих споживачів. Так, у Великій Британії, наприклад, компанії-емітенти пропонують дебетові карти дітям у віці 11 років. При цьому, на відміну від дебетових карт, популярність кредитних карт навпаки падає. У 2016 році їх частка на ринку скоротилася на 2% і становить 20%. Така тенденція триватиме, стверджують аналітики.

До речі, нагадаємо, що «Ощадбанк» запровадив нову технологію захисту онлайн-платежів. 3D Secure — це сучасна технологія, розроблена міжнародними платіжними системами Visa і MasterCard для забезпечення безпеки платежів по картах в мережі інтернет. Вона дозволяє ідентифікувати власника карти, який здійснює операцію і максимально знизити ризик шахрайства.

Джерело: PaySpace

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: