fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

До 2022 року кількість платіжних карт на планеті складе 17 млрд

Do 2022 roku kiľkisť platižnyh kart na planeti sklade 17 mlrd
Найпоширеніший тип карт — це дебетові карти. На них припадає 71% всіх випущених платіжних карт. Основна причина такого стрімкого зростання — це кількість нових банківських рахунків в країнах, що розвиваються, таких як Китай і Індія
Najpošyrenišyj typ kart — ce debetovi karty. Na nyh prypadaje 71% vsih vypuščenyh platižnyh kart. Osnovna pryčyna takogo strimkogo zrostannja — ce kiľkisť novyh bankivśkyh rahunkiv v kraїnah, ščo rozvyvajuťsja, takyh jak Kytaj i Indija
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Кількість випущених платіжних карт в світовому масштабі в минулому році досягло 14 млрд. Згідно з прогнозами, до 2022 року їхня кількість виросте до 17 млрд. На часі дізнатися більше деталей. Про що свідчить статистика. Такі дані наводить консалтингова компанія RBR в недавно опублікованому звіті Global Payment Cards Data and Forecasts to 2022. У звіті RBR відзначається, що цей показник буде продовжувати рости, в основному, завдяки проектам з фінансової інтеграції на ринках, що розвиваються в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, на Близькому Сході, в Африці та Латинській Америці. Для багатьох дебетова карта зазвичай є першою платіжною карткою, яку вони отримують, стаючи учасниками банківської системи. У розвинених країнах зростання ринку карткових платежів відбувається в основному за рахунок більш молодих споживачів. Так, у Великій Британії, наприклад, компанії-емітенти пропонують дебетові карти дітям у віці 11 років. При цьому, на відміну від дебетових карт, популярність кредитних карт навпаки падає. У 2016 році їх частка на ринку скоротилася на 2% і становить 20%. Така тенденція триватиме, стверджують аналітики. До речі, нагадаємо, що Ощадбанк запровадив нову технологію захисту онлайн-платежів. 3D Secure — це сучасна технологія, розроблена міжнародними платіжними системами Visa і MasterCard для забезпечення безпеки платежів по картах в мережі інтернет. Вона дозволяє ідентифікувати власника карти, який здійснює операцію і максимально знизити ризик шахрайства.
Реклама 👇 Замовити

Кількість випущених платіжних карт в світовому масштабі в минулому році досягло 14 млрд. Згідно з прогнозами, до 2022 року їхня кількість виросте до 17 млрд. На часі дізнатися більше деталей.

Про що свідчить статистика

Такі дані наводить консалтингова компанія RBR в недавно опублікованому звіті «Global Payment Cards Data and Forecasts to 2022». У звіті RBR відзначається, що цей показник буде продовжувати рости, в основному, завдяки проектам з фінансової інтеграції на ринках, що розвиваються в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, на Близькому Сході, в Африці та Латинській Америці. Для багатьох дебетова карта зазвичай є першою платіжною карткою, яку вони отримують, стаючи учасниками банківської системи. У розвинених країнах зростання ринку карткових платежів відбувається в основному за рахунок більш молодих споживачів. Так, у Великій Британії, наприклад, компанії-емітенти пропонують дебетові карти дітям у віці 11 років. При цьому, на відміну від дебетових карт, популярність кредитних карт навпаки падає. У 2016 році їх частка на ринку скоротилася на 2% і становить 20%. Така тенденція триватиме, стверджують аналітики.

До речі, нагадаємо, що «Ощадбанк» запровадив нову технологіюДо 2022 року кількість платіжних карт на планеті складе 17 млрд 1«Ощадбанк» запровадив нову технологію захисту онлайн-платежів захисту онлайн-платежів. 3D Secure — це сучасна технологія, розроблена міжнародними платіжними системами Visa і MasterCard для забезпечення безпеки платежів по картах в мережі інтернет. Вона дозволяє ідентифікувати власника карти, який здійснює операцію і максимально знизити ризик шахрайства.

Джерело: PaySpace

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: