fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Одеський аеропорт отримає 500 млн грн на реконструкцію

Odeśkyj aeroport otrymaje 500 mln grn na rekonstrukciju
Слідом за Запоріжжям, яке отримало дозвіл на будівництво нового терміналу, одеський аеропорт отримає 500 млн грн в рамках Державної програми розвитку аеропортів до 2023 року
Slidom za Zaporižžjam, jake otrymalo dozvil na budivnyctvo novogo terminalu, odeśkyj aeroport otrymaje 500 mln grn v ramkah Deržavnoї programy rozvytku aeroportiv do 2023 roku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Мер Одеси Геннадій Труханов на своїй сторінці в Facebook повідомив, що гроші, виділені Кабміном, будуть спрямовані на будівництво злітно-посадкової смуги. НА часі дізнатися більше про те, як саме зміниться аеропорт. Як розвиватимуть Одеський аеропорт. Аеропорти Херсона та Одеси потребують реконструкції злітно-посадкової смуги, щоб туди могли зайти лоукост-компанії. В 2018 році в рамках держпрограми Одеський аеропорт повинен отримати 1 млрд 170 млн грн. Новий термінал Міжнародного аеропорту Одеса стане майданчиком для успішного розвитку бізнесу, дозволить збільшити транзитні пасажиро- і вантажопотоки. Проект реконструкції вже розпочали. Він включає будівництво нового термінального комплексу та нової злітно-посадкової смуги. Загальна площа нового терміналу становить 28 тис. м2. Генеральним проектувальником аерокомплексу є іспанська компанія INECO. За проектом, на першому поверсі будуть розташовані зона реєстрації пасажирів, зона обробки багажу, два багажних відділення, а також митний і прикордонний контроль пасажирів, які прилетіли. На другому поверсі розміщена зона обслуговування пасажирів та осіб, які їх супроводжують, а також службові приміщення.
Реклама 👇 Замовити

Мер Одеси Геннадій Труханов на своїй сторінці в Facebook повідомив, що гроші, виділені Кабміном, будуть спрямовані на будівництво злітно-посадкової смуги. НА часі дізнатися більше про те, як саме зміниться аеропорт.

Як розвиватимуть Одеський аеропорт

Аеропорти Херсона та Одеси потребують реконструкції злітно-посадкової смуги, щоб туди могли зайти лоукост-компаніїОдеський аеропорт отримає 500 млн грн на реконструкцію 1До 10 українських аеропортів готові приймати лоукостерів. В 2018 році в рамках держпрограми Одеський аеропорт повинен отримати 1 млрд 170 млн грн. Новий термінал Міжнародного аеропорту «Одеса» стане майданчиком для успішного розвитку бізнесу, дозволить збільшити транзитні пасажиро- і вантажопотоки. Проект реконструкції вже розпочали. Він включає будівництво нового термінального комплексу та нової злітно-посадкової смуги. Загальна площа нового терміналу становить 28 тис. м2. Генеральним проектувальником аерокомплексу є іспанська компанія «INECO». За проектом, на першому поверсі будуть розташовані зона реєстрації пасажирів, зона обробки багажу, два багажних відділення, а також митний і прикордонний контроль пасажирів, які прилетіли. На другому поверсі розміщена зона обслуговування пасажирів та осіб, які їх супроводжують, а також службові приміщення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: