fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Міжнародні валютні резерви України досягли трирічного максимуму

Mižnarodni valjutni rezervy Ukraїny dosjagly tryričnogo maksymumu
Як повідомляють в НБУ, з початку 2017 року зростання резервів становить 16%. За прогнозами рівень міжнародних резервів становитиме $20 млрд на кінець 2017 року і $27,1 млрд на кінець 2018 року
Jak povidomljajuť v NBU, z počatku 2017 roku zrostannja rezerviv stanovyť 16%. Za prognozamy riveń mižnarodnyh rezerviv stanovytyme $20 mlrd na kineć 2017 roku i $27,1 mlrd na kineć 2018 roku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Міжнародні резерви України на 1 вересня 2017 року досягли еквіваленту $18,035 млрд. Це на $240 млн (або на 1,3%) вище показника на 1 серпня і є максимальним показником з початку 2014 року. Як пояснюють стрімкий ріст. У серпні обсяг резервів зріс за рахунок надходжень на користь уряду на $351,5 млн. Ці надходження в основному надійшли від розміщення валютних облігацій внутрішньої державної позики та валютних інтервенцій НБУ на міжбанківському ринку. За підсумками цих операцій чиста купівля валюти регулятором становила $234 млн. Разом з тим у серпні були перераховані платежі уряду і НБУ на користь Міжнародного валютного фонду на суму $448,7 млн. Також повідомляється, що станом на 1 вересня обсяг резервів покриває 3,6 місяці майбутнього імпорту і є достатнім для виконання зобовязань України з поточних операцій уряду та Національного банку. Нагадаємо, що Національний банк погодив правила внутрішньодержавної платіжної системи City24 і видав платіжній організації ТОВ ФК Фенікс ліцензію на переказ коштів у національній валюті.
Реклама 👇 Замовити

Міжнародні резерви України на 1 вересня 2017 року досягли еквіваленту $18,035 млрд. Це на $240 млн (або на 1,3%) вище показника на 1 серпня і є максимальним показником з початку 2014 року.

Як пояснюють стрімкий ріст

У серпні обсяг резервів зріс за рахунок надходжень на користь уряду на $351,5 млн. Ці надходження в основному надійшли від розміщення валютних облігацій внутрішньої державної позики та валютних інтервенцій НБУ на міжбанківському ринку. За підсумками цих операцій чиста купівля валюти регулятором становила $234 млн.

Разом з тим у серпні були перераховані платежі уряду і НБУ на користь Міжнародного валютного фонду на суму $448,7 млн. Також повідомляється, що станом на 1 вересня обсяг резервів покриває 3,6 місяці майбутнього імпорту і є достатнім для виконання зобов’язань України з поточних операцій уряду та Національного банку.

Нагадаємо, що Національний банкМіжнародні валютні резерви України досягли трирічного максимуму 1НБУ зареєстрував внутрішньодержавну платіжну систему City24 погодив правила внутрішньодержавної платіжної системи City24 і видав платіжній організації ТОВ «ФК Фенікс» ліцензію на переказ коштів у національній валюті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: