fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

З 2018 року іноземцям для в‘їзду в Україну потрібен буде біометричний паспорт

Z 2018 roku inozemcjam dlja v‘їzdu v Ukraїnu potriben bude biometryčnyj pasport
Уряд повинен забезпечити початок функціонування з 1 січня 2018 року національної системи біометричної верифікації та ідентифікації громадян України, іноземців та осіб без громадянства. Для цього необхідно вирішити питання ресурсного забезпечення фіксації біометричних даних
Urjad povynen zabezpečyty počatok funkcionuvannja z 1 sičnja 2018 roku nacionaľnoї systemy biometryčnoї veryfikaciї ta identyfikaciї gromadjan Ukraїny, inozemciv ta osib bez gromadjanstva. Dlja ćogo neobhidno vyrišyty pytannja resursnogo zabezpečennja fiksaciї biometryčnyh danyh
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Указ Петра Порошенка встановлює, що Кабінет Міністрів України у 3-місячний строк має вжити заходів щодо створення і забезпечення функціонування центрів надання адміністративних послуг поблизу місць розташування контрольних пунктів вїзду-виїзду. На часі дізнатися більше про положення нового законодавчого акту щодо в’їзду в Україну. Про що йдеться в документі. Документ покликаний забезпечити здійснення комплексних заходів щодо посилення контролю за вїздом в Україну. Також він стосується і виїзду з України іноземців, у тому числі громадян РФ та осіб без громадянства. Він має на меті вжити заходів щодо удосконалення законодавства стосовно порядку реєстрації місця проживання/перебування на території України іноземців та осіб без громадянства. Стосується він громадян, які походять з держав міграційного ризику або вїхали в Україну з території таких держав. Також указ має на меті оновити перелік держав міграційного ризику, зокрема внести до нього представників східного сусіда України. Також згідно із цим указом представники відповідних відомств мають забезпечити початок функціонування з 1 січня 2018 року національної системи біометричної верифікації та ідентифікації громадян України, іноземців та осіб без громадянства. І передбачено також вирішення в установленому порядку питання щодо забезпечення фінансування заходів, визначених цим рішенням у потрібних обсягах. Також ми розповідали вам про можливості безвізового відвідування країн Європейського Союзу згідно із умовами Асоціації, котра була підписана з Україною.
Реклама 👇 Замовити

Указ Петра Порошенка встановлює, що Кабінет Міністрів України у 3-місячний строк має вжити заходів щодо створення і забезпечення функціонування центрів надання адміністративних послуг поблизу місць розташування контрольних пунктів в’їзду-виїзду. На часі дізнатися більше про положення нового законодавчого акту щодо в’їзду в Україну.

Про що йдеться в документі

Документ покликаний забезпечити здійснення комплексних заходів щодо посилення контролю за в’їздом в Україну. Також він стосується і виїзду з України іноземців, у тому числі громадян РФ та осіб без громадянства. Він має на меті вжити заходів щодо удосконалення законодавства стосовно порядку реєстрації місця проживання/перебування на території України іноземців та осіб без громадянства. Стосується він громадян, які походять з держав міграційного ризику або в’їхали в Україну з території таких держав. Також указ має на меті оновити перелік держав міграційного ризику, зокрема внести до нього представників «східного сусіда» України.

Також згідно із цим указом представники відповідних відомств мають забезпечити початок функціонування з 1 січня 2018 року національної системи біометричної верифікації та ідентифікації громадян України, іноземців та осіб без громадянства. І передбачено також вирішення в установленому порядку питання щодо забезпечення фінансування заходів, визначених цим рішенням у потрібних обсягах.

Також ми розповідали вам про можливості безвізового відвідуванняЗ 2018 року іноземцям для в‘їзду в Україну потрібен буде біометричний паспорт 1«Сяду у потяг, хай собі їде» — 7 безвізових країн ЄС для подорожей залізницею країн Європейського Союзу згідно із умовами Асоціації, котра була підписана з Україною.

Джерело: УНІАН

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: