Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У київських школярів з’явився цифровий учнівський квиток

U kyїvśkyh školjariv z'javyvsja cyfrovyj učnivśkyj kvytok

Компанія MasterCard спільно із «Ощадбанком» презентувала столичним школярам цифровий учнівський квиток. У ньому поєднуються можливості звичного учнівського, шкільної перепустки та банківської картки
Kompanija MasterCard spiľno iz «Oščadbankom» prezentuvala stolyčnym školjaram cyfrovyj učnivśkyj kvytok. U ńomu pojednujuťsja možlyvosti zvyčnogo učnivśkogo, škiľnoї perepustky ta bankivśkoї kartky
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як працює цифровий квиток школяра. Квиток створено на базі безконтактної банківської картки MasterCard. Її прив’язано до рахунку одного з батьків або опікунів учня. Карткою можна користуватися на турнікетах на вході до школи в якості електронної перепустки. Додатково батьки можуть налаштувати отримування сповіщень про час входу й виходу дитини з навчального закладу. Надсилання сповіщень відбуватиметься у формі SMS чи email. Таким чином обмежується вхід сторонніх осіб на територію школи. Окрім того, учні зможуть безконтактно сплачувати вартість обідів через термінал у шкільній їдальні чи покупки за межами навчального закладу і в інтернеті, якщо це передбачено шалаштуваннями картки з боку батьків. Освітні можливості квитка. Також картка дає можливість доступу до системи MyOsvita. До їхнього числа входять електронне сповіщення для батьків про відвідування дитиною школи, доступ до інформації про навчально-виховний процес дитини, звіти про харчування в їдальні. Цифрові учнівські квитки вже надано першим 300 учням гімназії № 107 Введенська у Києві.

Як працює цифровий квиток школяра

Квиток створено на базі безконтактної банківської картки MasterCard. Її прив’язано до рахунку одного з батьків або опікунів учня. Карткою можна користуватися на турнікетах на вході до школи в якості електронної перепустки. Додатково батьки можуть налаштувати отримування сповіщень про час входу й виходу дитини з навчального закладу. Надсилання сповіщень відбуватиметься у формі SMS чи email. Таким чином обмежується вхід сторонніх осіб на територію школи.

Окрім того, учні зможуть безконтактно сплачувати вартість обідів через термінал у шкільній їдальні чи покупки за межами навчального закладу і в інтернеті, якщо це передбачено шалаштуваннями картки з боку батьків.

Освітні можливості квитка

Також картка дає можливість доступу до системи MyOsvita. До їхнього числа входять електронне сповіщення для батьків про відвідування дитиною школи, доступ до інформації про навчально-виховний процес дитини, звіти про харчування в їдальні. Цифрові учнівські квитки вже надано першим 300 учням гімназії № 107 «Введенська» у Києві.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: