fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У київських школярів з’явився цифровий учнівський квиток

U kyїvśkyh školjariv z'javyvsja cyfrovyj učnivśkyj kvytok
Компанія MasterCard спільно із «Ощадбанком» презентувала столичним школярам цифровий учнівський квиток. У ньому поєднуються можливості звичного учнівського, шкільної перепустки та банківської картки
Kompanija MasterCard spiľno iz «Oščadbankom» prezentuvala stolyčnym školjaram cyfrovyj učnivśkyj kvytok. U ńomu pojednujuťsja možlyvosti zvyčnogo učnivśkogo, škiľnoї perepustky ta bankivśkoї kartky
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як працює цифровий квиток школяра. Новітній учнівський квиток для українських шкіл було створено на базі безконтактної банківської картки MasterCard. Її прив’язано до рахунку одного з батьків або опікунів учня, який навчається у школі. Карткою можна користуватися на турнікетах на вході до школи в якості електронної перепустки. Додатково батьки можуть налаштувати отримування сповіщень про час входу й виходу дитини з навчального закладу. Надсилання сповіщень відбуватиметься у формі SMS чи за допомогою електронного листа до батьків на вказаний ними email. Таким чином обмежується вхід сторонніх осіб на територію школи, і це підвищує рівень безпеки в навчальному закладі. Окрім того, учні зможуть безконтактно сплачувати вартість обідів через термінал у шкільній їдальні чи покупки за межами навчального закладу і в інтернеті. Опція підключення таких платежів активна, якщо це передбачено налаштуваннями картки з боку батьків учня. Освітні можливості учнівського квитка. Також така удосконалена банківська картка дає можливість доступу до системи MyOsvita. У цій системі є низка можливостей. До їхнього числа входять електронне сповіщення для батьків про відвідування дитиною школи, доступ до інформації про навчально-виховний процес дитини, звіти про харчування в їдальні. Цифрові учнівські квитки вже надано першим 300 учням гімназії № 107 Введенська у Києві. Надалі проект обіцяють розширювати та підключити в інших освітніх закладах столиці.
Реклама 👇 Замовити

Як працює цифровий квиток школяра

Новітній учнівський квиток для українських шкіл було створено на базі безконтактної банківської картки MasterCardУ київських школярів з'явився цифровий учнівський квиток 1MasterCard працюватиме з криптовалютними платежами. Її прив’язано до рахунку одного з батьків або опікунів учня, який навчається у школі. Карткою можна користуватися на турнікетах на вході до школи в якості електронної перепустки. Додатково батьки можуть налаштувати отримування сповіщень про час входу й виходу дитини з навчального закладу. Надсилання сповіщень відбуватиметься у формі SMS чи за допомогою електронного листа до батьків на вказаний ними email. Таким чином обмежується вхід сторонніх осіб на територію школи, і це підвищує рівень безпеки в навчальному закладі.

Окрім того, учні зможуть безконтактно сплачувати вартість обідів через термінал у шкільній їдальні чи покупки за межами навчального закладу і в інтернеті. Опція підключення таких платежів активна, якщо це передбачено налаштуваннями картки з боку батьків учня.

Освітні можливості учнівського квитка

Також така удосконалена банківська картка дає можливість доступу до системи MyOsvita. У цій системі є низка можливостей. До їхнього числа входять електронне сповіщення для батьків про відвідування дитиною школи, доступ до інформації про навчально-виховний процес дитини, звіти про харчування в їдальні. Цифрові учнівські квитки вже надано першим 300 учням гімназії № 107 «Введенська» у Києві. Надалі проект обіцяють розширювати та підключити в інших освітніх закладах столиці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: