fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві відбудеться лекторій з актуальних еконапрямків

U Kyjevi vidbudeťsja lektorij z aktuaľnyh ekonaprjamkiv
7-10 вересня в Малій Опері відбудеться 4-денний інтенсив з актуальних еконапрямків. Це 4 дні активних дискусій з 26 спікерами, 2 нетворкінги та 5 майстер-класів
7-10 veresnja v Malij Operi vidbudeťsja 4-dennyj intensyv z aktuaľnyh ekonaprjamkiv. Ce 4 dni aktyvnyh dyskusij z 26 spikeramy, 2 netvorkingy ta 5 majster-klasiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Лекторій від провідних екотренерів і практиків допоможе створити та втілити екопроект. Спікери лекторію дадуть інструкції, як стати свідомим споживачем і зробити світ навколо чистішим та гармонійним. Ключові теми, які підіймає лекторій. Ви можете відвідати 5 майстер-класів на такі теми: озеленення простору, переробка пластику, створення екопобутових засобів, екофарб та штукатурки з підручних засобів. До того ж відбудеться панельна дискусія з циркулярної економіки, а також два нетворкінги, під час яких ви спробуєте свої сили в командній роботі зі створення екопроекту. Основні теми заходу: циркулярна економіка; професії майбутнього після 4-й промислової революції; організація простору; екоадаптаціі житла і екологічний аудит офісів; створення екологічного одягу та екологічні технології fashion-індустрії; раціон; мікромережі і блокчейн-технології. Час та місце проведення. Захід відбудеться з 7 по 10 вересня за адресою вул. Дегтярівська, 5 (ст.м. Лукянівська). Купити електронний квиток можна за посиланням. Нагадаємо, що в липні Міністерство екології України запустило портал відкритих даних. Відтепер уся інформація розміщена на порталі, структурована та подана у  зручному та доступному вигляді. У онлайн доступі також опубліковано сервіс відкритого бюджету, через який можна отримати інформацію про показники доходів та видатків міністерства.
Реклама 👇 Замовити

Лекторій від провідних екотренерів і практиків допоможе створити та втілити екопроект. Спікери лекторію дадуть інструкції, як стати свідомим споживачем і зробити світ навколо чистішим та гармонійним.

Ключові теми, які підіймає лекторій

Ви можете відвідати 5 майстер-класів на такі теми: озеленення простору, переробка пластику, створення екопобутових засобів, екофарб та штукатурки з підручних засобів. До того ж відбудеться панельна дискусія з циркулярної економіки, а також два нетворкінги, під час яких ви спробуєте свої сили в командній роботі зі створення екопроекту.

Основні теми заходу:

  • циркулярна економіка;
  • професії майбутнього після 4-й промислової революції;
  • організація простору;
  • екоадаптаціі житла і екологічний аудит офісів;
  • створення екологічного одягу та екологічні технології fashion-індустрії;
  • раціон;
  • мікромережі і блокчейн-технології.

Час та місце проведення

Захід відбудеться з 7 по 10 вересня за адресою вул. Дегтярівська, 5 (ст.м. Лук’янівська). Купити електронний квиток можна за посиланням.

Нагадаємо, що в липні Міністерство екології України запустило портал відкритих данихУ Києві відбудеться лекторій з актуальних еконапрямків 1Мінекології запустило портал відкритих даних. Відтепер уся інформація розміщена на порталі, структурована та подана у  зручному та доступному вигляді. У онлайн доступі також опубліковано сервіс відкритого бюджету, через який можна отримати інформацію про показники доходів та видатків міністерства.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: