fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Google відзначив 19-річчя

Google vidznačyv 19-riččja
4 вересня 1998 року Google було зареєстровано як приватну компанію. І сьогодні в її руках понад мільйон серверів у центрах опрацювання даних по всьому світу. Google опрацьовує понад 1 млрд пошукових запитів і 24 петабайт користувацьких даних щодня
4 veresnja 1998 roku Google bulo zarejestrovano jak pryvatnu kompaniju. I śogodni v її rukah ponad miľjon serveriv u centrah opracjuvannja danyh po vśomu svitu. Google opraćovuje ponad 1 mlrd pošukovyh zapytiv i 24 petabajt korystuvaćkyh danyh ščodnja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Ви думаєте, що найвідоміший пошуковик не змінився зі свого заснування? Насправді пошуковик змінюється кожні кілька років, і це здається рецептом успіху. Пропонуємо пригадати, яким був Google.com з моменту його народження до сьогоднішнього дня. Історія перевтілень пошуковика. На той час сайт, тоді ще в бета-версії, обслуговував уже 10 тис пошукових запитів на день. До веб-сайту, що несподівано здобув популярність завдяки релевантним результатам пошуку, прокинувся інтерес преси. У таких виданнях, як USA Today і Le Monde, з’явилися статті, які розхвалювали Google. У грудні 1998 року РС Magazine назвав його в числі 100 найкращих сайтів і пошукових сервісів світу. У 2000 році було внесено безліч удосконалень до пошукового сервера: додали каталог та можливість пошуку через бездротові пристрої. Також запровадили 10 мовних версій для користувачів. Google став найбільшим пошуковим сервером у світі, проіндексувавши мільярд сторінок, — вперше такий обсяг інформації став доступний для пошуку. Подивіться на смішний шрифт на цьому зображенні з 2003 року. Назва пошуковика також має дивний символ поруч з кольоровим текстом. І не має жодного способу, щоб визначити, що означають крихітні літери TM. Протягом наступних 7 років не змінюється надто помітно. Здається, що він не змінився з 2013 року, але це не кінець історії. Ймовірно, що через 19 років Google.com не виглядатиме так, як ми звикли зараз — адже в цьому історія його успіху.

Ви думаєте, що найвідоміший пошуковик не змінився зі свого заснування? Насправді пошуковик змінюється кожні кілька років, і це здається рецептом успіху. Пропонуємо пригадати, яким був Google.com з моменту його народження до сьогоднішнього дня.

Історія перевтілень пошуковика

На той час сайт, тоді ще в бета-версії, обслуговував уже 10 тис пошукових запитів на день. До веб-сайту, що несподівано здобув популярність завдяки релевантним результатам пошуку, прокинувся інтерес преси. У таких виданнях, як USA Today і Le Monde, з’явилися статті, які розхвалювали Google. У грудні 1998 року РС Magazine назвав його в числі 100 найкращих сайтів і пошукових сервісів світу.

Google відзначив 19-річчя 1

У 2000 році було внесено безліч удосконалень до пошукового сервера: додали каталог та можливість пошуку через бездротові пристрої. Також запровадили 10 мовних версій для користувачів. Google став найбільшим пошуковим сервером у світі, проіндексувавши мільярд сторінок, — вперше такий обсяг інформації став доступний для пошуку.

Google відзначив 19-річчя 2

Подивіться на смішний шрифт на цьому зображенні з 2003 року. Назва пошуковика також має дивний символ поруч з кольоровим текстом. І не має жодного способу, щоб визначити, що означають крихітні літери «TM».

Google відзначив 19-річчя 3

Протягом наступних 7 років не змінюється надто помітно. Здається, що він не змінився з 2013 року, але це не кінець історії. Ймовірно, що через 19 років Google.com не виглядатиме так, як ми звикли зараз — адже в цьому історія його успіху.

Google відзначив 19-річчя 4

Джерело: TNW

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: