Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Парламентарям пропонують внести норми ЄС у законодавство про цінні папери

Parlamentarjam proponujuť vnesty normy JeS u zakonodavstvo pro cinni papery

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект «Про ринки капіталу та регульовані ринки». Ним буде приведено чинне законодавство до норм Європейського Союзу у сфері фінансових послуг, корпоративного управління та діяльності компаній
U Verhovnij Radi Ukraїny zarejestrovano zakonoproekt «Pro rynky kapitalu ta reguľovani rynky». Nym bude pryvedeno čynne zakonodavstvo do norm Jevropejśkogo Sojuzu u sferi finansovyh poslug, korporatyvnogo upravlinnja ta dijaľnosti kompanij
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що пропонують нардепи. Ініціаторами, котрі подали законопроект, виступили народні депутати з різних фракцій та груп. За їхніми словами, проект закону має на меті імплементувати до національного законодавства України низку положень актів ЄС з питань емісії цінних паперів. Ці положення необхідні, аби досягнути прозорості інформації у торгівлі цінними паперами, осучаснити роботу українського ринку фінансових інструментів та деривативів. Що змінить цей законопроект. У пояснювальній записці документу зазначено, що ухвалення цього законопроекту дозволить розширити учасникам ринків капіталу спектр фінансових послуг, сприяти ефективному розвитку ринків похідних цінних паперів та деривативів. Також в разі прийняття цього закону зросте ефективність та надійність роботи українського ринку капіталу та корпоративних облігацій. Зокрема йдеться про захист прав тримачів корпоративних облігацій, облігацій внутрішніх місцевих позик, облігацій міжнародних фінансових організацій та іпотечних облігацій тощо. Додатково передбачено спрощення процедури приватного розміщення цінних паперів.

Що пропонують нардепи

Ініціаторами, котрі подали законопроект, виступили народні депутати з різних фракцій та груп. За їхніми словами, проект закону має на меті імплементувати до національного законодавства України низку положень актів ЄС з питань емісії цінних паперів. Ці положення необхідні, аби досягнути прозорості інформації у торгівлі цінними паперами, осучаснити роботу українського ринку фінансових інструментів та деривативів.

Що змінить цей законопроект

У пояснювальній записці документу зазначено, що ухвалення цього законопроекту дозволить розширити учасникам ринків капіталу спектр фінансових послуг, сприяти ефективному розвитку ринків похідних цінних паперів та деривативів. Також в разі прийняття цього закону зросте ефективність та надійність роботи українського ринку капіталу та корпоративних облігацій. Зокрема йдеться про захист прав тримачів корпоративних облігацій, облігацій внутрішніх місцевих позик, облігацій міжнародних фінансових організацій та іпотечних облігацій тощо. Додатково передбачено спрощення процедури приватного розміщення цінних паперів.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: