fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Парламентарям пропонують новий законопроект про цінні папери

Parlamentarjam proponujuť novyj zakonoproekt pro cinni papery
У Верховній Раді України зареєстровано законопроект «Про ринки капіталу та регульовані ринки». Ним буде приведено чинне законодавство до норм Європейського Союзу у сфері фінансових послуг, корпоративного управління та діяльності компаній
U Verhovnij Radi Ukraїny zarejestrovano zakonoproekt «Pro rynky kapitalu ta reguľovani rynky». Nym bude pryvedeno čynne zakonodavstvo do norm Jevropejśkogo Sojuzu u sferi finansovyh poslug, korporatyvnogo upravlinnja ta dijaľnosti kompanij
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що пропонують народні депутати. Ініціаторами, котрі подали законопроект, виступили народні депутати з різних фракцій та груп. За їхніми словами, проект закону має на меті імплементувати до національного законодавства України низку положень актів ЄС з питань емісії цінних паперів. Ці положення необхідні, аби досягнути прозорості інформації у торгівлі цінними паперами, осучаснити роботу українського ринку фінансових інструментів та деривативів. Що змінить цей законопроект. У пояснювальній записці документу зазначено, що ухвалення цього законопроекту дозволить розширити учасникам ринків капіталу спектр фінансових послуг, сприяти ефективному розвитку ринків похідних цінних паперів та деривативів. Також в разі прийняття цього закону зросте ефективність та надійність роботи українського ринку капіталу та корпоративних облігацій. Зокрема йдеться про захист прав тримачів корпоративних облігацій, облігацій внутрішніх місцевих позик, облігацій міжнародних фінансових організацій та іпотечних облігацій тощо. Додатково передбачено спрощення процедури приватного розміщення цінних паперів. Нагадаємо, також ми повідомляли про законодавче регулювання проявів ненависті в інтернеті, яке нещодавно запровадили у Німеччині. Нормативний документ передбачає, що очевидно злочинні висловлювання повинні бути видалені або заблоковані протягом 24 годин з моменту надходження скарги на них. Проте в деяких випадках для цього компаніям дається тиждень. Раніше критики нового німецького закону заявляли, що таке обмеження в часі може призвести до того, що в спірних випадках компанії будуть видаляти коментарі, щоб не піддаватися штрафним санкціям. Однак Мін’юст Німеччини зазначає, що штрафи накладатимуться лише в разі систематичних порушень.
Реклама 👇 Замовити

Що пропонують народні депутати

Ініціаторами, котрі подали законопроект, виступили народні депутати з різних фракцій та груп. За їхніми словами, проект закону має на меті імплементувати до національного законодавства України низку положень актів ЄС з питань емісії цінних паперів. Ці положення необхідні, аби досягнути прозорості інформації у торгівлі цінними паперами, осучаснити роботу українського ринку фінансових інструментів та деривативів.

Що змінить цей законопроект

У пояснювальній записці документу зазначено, що ухвалення цього законопроекту дозволить розширити учасникам ринків капіталу спектр фінансових послуг, сприяти ефективному розвитку ринків похідних цінних паперів та деривативів. Також в разі прийняття цього закону зросте ефективність та надійність роботи українського ринку капіталу та корпоративних облігацій. Зокрема йдеться про захист прав тримачів корпоративних облігацій, облігацій внутрішніх місцевих позик, облігацій міжнародних фінансових організацій та іпотечних облігацій тощо. Додатково передбачено спрощення процедури приватного розміщення цінних паперів.

Нагадаємо, також ми повідомлялиПарламентарям пропонують новий законопроект про цінні папери 1Закон проти онлайн-хейтерів прийнято у ФРН про законодавче регулювання проявів ненависті в інтернеті, яке нещодавно запровадили у Німеччині. Нормативний документ передбачає, що «очевидно злочинні» висловлювання повинні бути видалені або заблоковані протягом 24 годин з моменту надходження скарги на них. Проте в деяких випадках для цього компаніям дається тиждень. Раніше критики нового німецького закону заявляли, що таке обмеження в часі може призвести до того, що в спірних випадках компанії будуть видаляти коментарі, щоб не піддаватися штрафним санкціям. Однак Мін’юст Німеччини зазначає, що штрафи накладатимуться лише в разі систематичних порушень.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: