fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Американські бібліотеки «вчитимуть» blockchain

Amerykanśki biblioteky «včytymuť» blockchain
Уряд США має на меті запровадити технологію blockchain не лише у операціях з валютами. Група дослідників отримала урядовий ґрант на суму $100 тис. Мета досліджень та експериментів — можливості застосування блокчейну для публічних бібліотек
Urjad SŠA maje na meti zaprovadyty tehnologiju blockchain ne lyše u operacijah z valjutamy. Grupa doslidnykiv otrymala urjadovyj ğrant na sumu $100 tys. Meta doslidžeń ta eksperymentiv — možlyvosti zastosuvannja blokčejnu dlja publičnyh bibliotek
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Організація The Institute of Museum and Library Services, яка опікується питаннями розвитку бібліотечної системи у США, була заснована в середині 1990-х. Дослідницька фундація в Університеті Сан-Хосе має на меті вивчити можливості застосування технології blockchain для управління цифровими правати та роботі зі спільнотами читачів. Роботи в рамках дослідження носитимуть скоріше не технічний характер, а дослідницький. Заплановано збір даних та обговорення можливостей застосування blockchain для розбудови та захисту даних і цифрових творів в рамках роботи публічної бібліотечної системи. Ці зміни матимуть важливе значення для усієї сфери бібліотечних послуг. Що саме збираються впроваджувати. Серед запланованих заходів — Національний Форум ха участі 20-30 експертів із технологій та бібліотечної справи. Вони мають разом із урбаністами обговорити те, як бібліотеки в містах можуть скористатися криптотехнологіями. За підсумками дискусій та досліджень щодо можливостей blockchain буде складено аналітичний звіт та презентовано його громадськості. Це все відбувається на тлі спроб активістів криптотехнологій та фахівців IT у визнанні смарт-контрактів та цифрових підписів на основі blockchain. На їхню думку, ці інструменти мають бути визнані на державному рівні в якості юридичних засобів гарантування достовірності інформації. Раніше ми розповідали про те, що криптотехнології в різних країнах прокладають шлях до різних сфер життя. Зокрема йдеться про сферу спільного використання автомобілів та продаж нерухомості через електронні аукціони на основі цієї технології.
Реклама 👇 Замовити

Організація The Institute of Museum and Library Services, яка опікується питаннями розвитку бібліотечної системи у США, була заснована в середині 1990-х. Дослідницька фундація в Університеті Сан-Хосе має на меті вивчити можливості застосування технології blockchainАмериканські бібліотеки «вчитимуть» blockchain 1Blockchain виходить на ринок спільного використання автівок для управління цифровими правати та роботі зі спільнотами читачів.

Роботи в рамках дослідження носитимуть скоріше не технічний характер, а дослідницький. Заплановано збір даних та обговорення можливостей застосування blockchain для розбудови та захисту даних і цифрових творів в рамках роботи публічної бібліотечної системи. Ці зміни матимуть важливе значення для усієї сфери бібліотечних послуг.

Що саме збираються впроваджувати

Серед запланованих заходів — Національний Форум ха участі 20-30 експертів із технологій та бібліотечної справи. Вони мають разом із урбаністами обговорити те, як бібліотеки в містах можуть скористатися криптотехнологіями. За підсумками дискусій та досліджень щодо можливостей blockchainАмериканські бібліотеки «вчитимуть» blockchain 2Українцям запропонують продаж нерухомості на основі blockchain буде складено аналітичний звіт та презентовано його громадськості. Це все відбувається на тлі спроб активістів криптотехнологій та фахівців IT у визнанні смарт-контрактів та цифрових підписів на основі blockchain. На їхню думку, ці інструменти мають бути визнані на державному рівні в якості юридичних засобів гарантування достовірності інформації.

Раніше ми розповідали про те, що криптотехнології в різних країнах прокладають шлях до різних сфер життя. Зокрема йдеться про сферу спільного використання автомобілів та продаж нерухомості через електронні аукціони на основі цієї технології.

Джерело: CoinDesk

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: