fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Нафтогаз України» у 2017 році на 23% збільшив транзит газу

«Naftogaz Ukraїny» u 2017 roci na 23% zbiľšyv tranzyt gazu
Згідно з інформацією НАК «Нафтогаз України», за 8 місяців поточного року на 23% збільшився транзит природного газу територією України та майже вдвічі збільшився імпорт блакитного палива – до 9,4млрд кубометрів
Zgidno z informacijeju NAK «Naftogaz Ukraїny», za 8 misjaciv potočnogo roku na 23% zbiľšyvsja tranzyt pryrodnogo gazu terytorijeju Ukraїny ta majže vdviči zbiľšyvsja import blakytnogo palyva – do 9,4mlrd kubometriv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Згідно оголошення НАК Нафтогаз України, видобування природного газу зростає повільно. Загалом за 8 місяців у держмонополісті констатують приріст лише +3%. Які ще новини повідомив Нафтогаз. Компанія опублікувала ціни на природний газ, які діятимуть з 1 вересня 2017 року, для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання. У порівнянні із цінами на серпень цього року, у вересні 2017 року ціни збільшено на 6,3-6,7%. Із детальними умовами комерційної пропозиції Нафтогазу можна ознайомитись на сайті компанії за цим посиланням. Крім того, у зв’язку з наближенням опалювального сезону НАК Нафтогаз України розпочала підписання договорів на постачання газу з тепловиробниками на наступний опалювальний сезон без офіційно оприлюдненої Кабінетом міністрів України ціни. Нагадаємо, що в червні 3 компанії пройшли попередню кваліфікацію і отримали право брати участь у тендерах на закупівлю газу Нафтогазом України на кошти Європейського банку реконструкції та розвитку в розмірі $ 300 млн. Таким чином компанія може погашати і знову позичати кошти в межах зазначеної суми, щоб профінансувати авансові закупівлі. Попередню кваліфікацію надали компаніям з Чехії, Франції і Польщі.
Реклама 👇 Замовити

Згідно оголошення НАК «Нафтогаз України», видобування природного газу зростає повільно. Загалом за 8 місяців у держмонополісті констатують приріст лише +3%.

Які ще новини повідомив «Нафтогаз»

Компанія опублікувала ціни на природний газ, які діятимуть з 1 вересня 2017 року, для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання. У порівнянні із цінами на серпень цього року, у вересні 2017 року ціни збільшено на 6,3-6,7%. Із детальними умовами комерційної пропозиції Нафтогазу можна ознайомитись на сайті компанії за цим посиланням.

Крім того, у зв’язку з наближенням опалювального сезону НАК «Нафтогаз України» розпочала підписання договорів на постачання газу з тепловиробниками на наступний опалювальний сезон без офіційно оприлюдненої Кабінетом міністрів України ціни. Нагадаємо, що в червні 3 компанії пройшли попередню кваліфікацію і отримали право брати участь у тендерах на закупівлю газу «Нафтогазом України» на кошти Європейського банку реконструкції та розвитку в розмірі $ 300 млн. Таким чином компанія може погашати і знову позичати кошти в межах зазначеної суми, щоб профінансувати авансові закупівлі. Попередню кваліфікацію надали«Нафтогаз України» у 2017 році на 23% збільшив транзит газу 1«Нафтогаз» співпрацюватиме з Європою компаніям з Чехії, Франції і Польщі.

«Нафтогаз України» у 2017 році на 23% збільшив транзит газу 2

Теґи: паливо
Джерело: MIND UA

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: