fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Киянам запропонували віддати першовересневі квіти на благодійність

Kyjanam zaproponuvaly viddaty peršoveresnevi kvity na blagodijnisť
Київська ініціатива «Квіткове Щастя» просить школи столиці віддати на благодійність частину букетів, які учні подарують вчителям 1 вересня
Kyїvśka iniciatyva «Kvitkove Ščastja» prosyť školy stolyci viddaty na blagodijnisť častynu buketiv, jaki učni podarujuť včyteljam 1 veresnja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Зайві квіти переоформлять флористи. Оновлені букети повезуть до лікарень Києва, де лежать важкохворі. Кількість медичних закладів залежить від кількості зібраних букетів. На часі дізнатися більше про цю ініціативу. Куди повезуть зібрані квіти. Наразі ініціатори подібної передачі букетів точно планують поїхати у Київську міську психіатричну лікарню № 1 імені І. П. Павлова. У планах у них також відвідати інститути раку, урології, хірургії та інші. Усі охочі долучитись до акції можуть принести букети активістам самостійно. 1-3 вересня вони чекатимуть на усіх охочих та їхні квіти за адресою: вулиця Богдана Хмельницького 51Б (Київський молодіжний центр). Ініціатива Квіткове щастя існує уже рік: збирає букети після весіль, днів народжень, концертів, потім над ними працює флорист. Потім презенти везуть до лікарень, госпіталів, закладів для літніх людей тощо. Інші соціальні починання у столиці. Нагадаємо, що в столиці стартує соціальний проект Київ читає. Головна мета проекту — мотивувати молодь читати книжки. Ідея виникла у зв’язку з засміченням мережі постами з помилками та відсутністю інтересу молоді до книжок. Організатори сподіваються виправити ситуацію ось таким оригінальним способом. Також у Києві кінотеатр Братислава переобладнають під Центр інновацій. Київський IT-кластер спільно з Київською міською державною адміністрацією розробили проект Інноваційного Центру розвитку підприємництва з робочим простором, лабораторіями та навчальними програмами. Це має допомогти залученню молоді до новітніх технологій та створення стартапів.
Реклама 👇 Замовити

«Зайві» квіти переоформлять флористи. Оновлені букети повезуть до лікарень Києва, де лежать важкохворі. Кількість медичних закладів залежить від кількості зібраних букетів. На часі дізнатися більше про цю ініціативу.

Куди повезуть зібрані квіти

Наразі ініціатори подібної передачі букетів точно планують поїхати у Київську міську психіатричну лікарню № 1 імені І. П. Павлова. У планах у них також відвідати інститути раку, урології, хірургії та інші. Усі охочі долучитись до акції можуть принести букети активістам самостійно. 1-3 вересня вони чекатимуть на усіх охочих та їхні квіти за адресою: вулиця Богдана Хмельницького 51Б (Київський молодіжний центр). Ініціатива «Квіткове щастя» існує уже рік: збирає букети після весіль, днів народжень, концертів, потім над ними працює флорист. Потім презенти везуть до лікарень, госпіталів, закладів для літніх людей тощо.

Інші соціальні починання у столиці

Нагадаємо, що в столиці стартує соціальний проект «Київ читає». Головна мета проекту — мотивувати молодь читати книжки. Ідея виникла у зв’язку з засміченням мережі постами з помилками та відсутністю інтересу молоді до книжокКиянам запропонували віддати першовересневі квіти на благодійність 1В столиці стартує соціальний проект «Київ читає». Організатори сподіваються виправити ситуацію ось таким оригінальним способом. Також у Києві кінотеатр «Братислава» переобладнають під Центр інноваційКиянам запропонували віддати першовересневі квіти на благодійність 2У Києві кінотеатр «Братислава» переобладнають під Центр інновацій. «Київський IT-кластер» спільно з Київською міською державною адміністрацією розробили проект «Інноваційного Центру розвитку підприємництва» з робочим простором, лабораторіями та навчальними програмами. Це має допомогти залученню молоді до новітніх технологій та створення стартапів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: