fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Американська інвестиційна корпорація підтримає українські банки

Amerykanśka investycijna korporacija pidtrymaje ukraїnśki banky
Корпорація закордонних приватних інвестицій США (OPIC) оголосила початок фінансування двох проектів з підтримки малого та середнього бізнесу в Україні
Korporacija zakordonnyh pryvatnyh investycij SŠA (OPIC) ogolosyla počatok finansuvannja dvoh proektiv z pidtrymky malogo ta seredńogo biznesu v Ukraїni
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Корпорація ОРІС є само-фінансованою урядовою установою США, яка займається підтримкою розвитку. З 2014 року інвестиційний портфель ОРІС в Україні зріс вчетверо. Наразі він охоплює різні галузі, включаючи фінансові послуги, сільське господарство та енергетику. ОРІС відіграє важливу роль в просуванні стабільності в Україні через проекти, які напряму впливають на малий та середній бізнес. обмежений доступ до фінансування — одна з найбільших проблем такого бізнесу.. Рей Вошберн. голова ОРІС. На які проекти корпорація спрямує кошти. В повідомленні ОРІС йдеться про те, що невеликі фермерські господарства відіграють значну роль в забезпеченні країни продуктами харчування, однак часто не мають доступу до кредитів. В рамках нових проектів для України, ОРІС виділить $10 млн українському банку Агропросперіс (AP Bank). ОРІС також виділить $7,8 млн банку Восток, щоб допомогти йому розширити кредитування бізнесів, розташованих у сільській місцевості. Наразі ОРІС має 18 проектів в Україні на суму $522 млн. Нагадаємо також, що американська компанія Bunge реалізує третій великий інфраструктурний проект на території Миколаївського морського порту. Представники Bunge вже уклали угоду, згідно із якою інвестують у розвиток інфраструктури Миколаївського морпорту $30 млн.  
Реклама 👇 Замовити

Корпорація ОРІС є само-фінансованою урядовою установою США, яка займається підтримкою розвитку. З 2014 року інвестиційний портфель ОРІС в Україні зріс вчетверо. Наразі він охоплює різні галузі, включаючи фінансові послуги, сільське господарство та енергетику.

ОРІС відіграє важливу роль в просуванні стабільності в Україні через проекти, які напряму впливають на малий та середній бізнес. обмежений доступ до фінансування — одна з найбільших проблем такого бізнесу.

Рей Вошберн, голова ОРІС

На які проекти корпорація спрямує кошти

В повідомленні ОРІС йдеться про те, що невеликі фермерські господарства відіграють значну роль в забезпеченні країни продуктами харчування, однак часто не мають доступу до кредитів. В рамках нових проектів для України, ОРІС виділить $10 млн українському банку «Агропросперіс» (AP Bank). ОРІС також виділить $7,8 млн банку «Восток», щоб допомогти йому розширити кредитування бізнесів, розташованих у сільській місцевості. Наразі ОРІС має 18 проектів в Україні на суму $522 млн.

Нагадаємо також, що американська компанія BungeАмериканська інвестиційна корпорація підтримає українські банки 1Американці інвестують $30 млн у Миколаївський порт реалізує третій великий інфраструктурний проект на території Миколаївського морського порту. Представники Bunge вже уклали угоду, згідно із якою інвестують у розвиток інфраструктури Миколаївського морпорту $30 млн.

 

Джерело: VOA

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: