Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Американська інвестиційна корпорація підтримає українські банки

Amerykanśka investycijna korporacija pidtrymaje ukraїnśki banky

Корпорація закордонних приватних інвестицій США (OPIC) оголосила початок фінансування двох проектів з підтримки малого та середнього бізнесу в Україні
Korporacija zakordonnyh pryvatnyh investycij SŠA (OPIC) ogolosyla počatok finansuvannja dvoh proektiv z pidtrymky malogo ta seredńogo biznesu v Ukraїni
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Корпорація ОРІС є само-фінансованою урядовою установою США, яка займається підтримкою розвитку. З 2014 року інвестиційний портфель ОРІС в Україні зріс вчетверо. Наразі він охоплює різні галузі, включаючи фінансові послуги, сільське господарство та енергетику. ОРІС відіграє важливу роль в просуванні стабільності в Україні через проекти, які напряму впливають на малий та середній бізнес. обмежений доступ до фінансування — одна з найбільших проблем такого бізнесу. Рей Вошберн, голова ОРІС На які проекти корпорація спрямує кошти. В повідомленні ОРІС йдеться про те, що невеликі фермерські господарства відіграють значну роль в забезпеченні країни продуктами харчування, однак часто не мають доступу до кредитів. В рамках нових проектів для України, ОРІС виділить $10 млн українському банку Агропросперіс (AP Bank). ОРІС також виділить $7,8 млн банку Восток, щоб допомогти йому розширити кредитування бізнесів, розташованих у сільській місцевості. Наразі ОРІС має 18 проектів в Україні на суму $522 млн. Нагадаємо також, що американська компанія Bunge реалізує третій великий інфраструктурний проект на території Миколаївського морського порту. Представники Bunge вже уклали угоду, згідно із якою інвестують у розвиток інфраструктури Миколаївського морпорту $30 млн.  

Корпорація ОРІС є само-фінансованою урядовою установою США, яка займається підтримкою розвитку. З 2014 року інвестиційний портфель ОРІС в Україні зріс вчетверо. Наразі він охоплює різні галузі, включаючи фінансові послуги, сільське господарство та енергетику.

ОРІС відіграє важливу роль в просуванні стабільності в Україні через проекти, які напряму впливають на малий та середній бізнес. обмежений доступ до фінансування — одна з найбільших проблем такого бізнесу.

Рей Вошберн, голова ОРІС

На які проекти корпорація спрямує кошти

В повідомленні ОРІС йдеться про те, що невеликі фермерські господарства відіграють значну роль в забезпеченні країни продуктами харчування, однак часто не мають доступу до кредитів. В рамках нових проектів для України, ОРІС виділить $10 млн українському банку «Агропросперіс» (AP Bank). ОРІС також виділить $7,8 млн банку «Восток», щоб допомогти йому розширити кредитування бізнесів, розташованих у сільській місцевості. Наразі ОРІС має 18 проектів в Україні на суму $522 млн.

Нагадаємо також, що американська компанія Bunge реалізує третій великий інфраструктурний проект на території Миколаївського морського порту. Представники Bunge вже уклали угоду, згідно із якою інвестують у розвиток інфраструктури Миколаївського морпорту $30 млн.

 

Джерело: VOA

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: