fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Восени український уряд запропонує 5 ключових реформ

Voseny ukraїnśkyj urjad zaproponuje 5 ključovyh reform
Освіта, медицина, пенсійна система, а також нові стандарти у фінансовій сфері, управлінні державною власністю та адміністративному управлінні, — теми найближчих законодавчих реформ
Osvita, medycyna, pensijna systema, a takož novi standarty u finansovij sferi, upravlinni deržavnoju vlasnistju ta administratyvnomu upravlinni, — temy najblyžčyh zakonodavčyh reform
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Премєр-міністр України Володимир Гройсман зазначив, що обговорювані реформи потребують невідкладного голосування у Верховній Раді. Також він запропонував відкликати близько 60 законопроектів, які втратили свою актуальність. Які реформи очікувати українцям. Пенсійна реформа (законопроекти №6614, №6615, №6616, №6617).  До другого читання готується законопроект, який дозволить перерахувати пенсії більше ніж 5,6 млн громадян та провести індексацію пенсій для близько 4 млн громадян. Освітня реформа (законопроект №3491-д). Планується впровадити нові принципи навчання та управління школами, надати школам більшу автономію в розпорядженні фінансовими ресурсами та формуванні навчального процесу. Медична реформа (законопроекти №6327, №6604). Йдеться про створення у країні нової моделі фінансування охорони здоров’я гроші ходять за пацієнтом. Електронні довірчі послуги (законопроект №4685). Передбачається запровадження електронних інструментів для ведення бізнесу і громадян: он-лайн спілкування бізнесу з органами влади і он-лайн доступ до адміністративних послуг для громадян. Міжнародні стандарти фінзвітності (законопроект №646-д). Йдеться про обовязкове застосування міжнародних стандартів обліку для великих підприємств, та одночасне зменшення звітності для малого бізнесу, про відкритість видобувних компаній та доступ громадян до фінансових звітів підприємств.
Реклама 👇 Замовити

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зазначив, що обговорювані реформи потребують невідкладного голосування у Верховній Раді. Також він запропонував відкликати близько 60 законопроектівВосени український уряд запропонує 5 ключових реформ 1«Укрпошта» пропонує надавати фінпослуги — внесено законопроект, які втратили свою актуальність.

Які реформи очікувати українцям

  • Пенсійна реформа (законопроекти №6614, №6615, №6616, №6617).  До другого читання готується законопроект, який дозволить перерахувати пенсії більше ніж 5,6 млн громадян та провести індексацію пенсій для близько 4 млн громадян.
  • Освітня реформа (законопроект №3491-д). Планується впровадити нові принципи навчання та управління школами, надати школам більшу автономію в розпорядженні фінансовими ресурсами та формуванні навчального процесу.
  • Медична реформа (законопроекти №6327, №6604). Йдеться про створення у країні нової моделі фінансування охорони здоров’я «гроші ходять за пацієнтом».
  • Електронні довірчі послуги (законопроект №4685). Передбачається запровадження електронних інструментів для ведення бізнесу і громадян: он-лайн спілкування бізнесу з органами влади і он-лайн доступ до адміністративних послуг для громадян.
  • Міжнародні стандарти фінзвітності (законопроект №646-д). Йдеться про обов’язкове застосування міжнародних стандартів обліку для великих підприємств, та одночасне зменшення звітності для малого бізнесу, про відкритість видобувних компаній та доступ громадян до фінансових звітів підприємств.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: