fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Відео Zapaska перемогло на міжнародному фестивалі

Video Zapaska peremoglo na mižnarodnomu festyvali
Zapaska – електро-акустичний інді-поп дует з Кам'янця-Подільського. Композиції гурт створює в режимі Live-looping — за допомогою зациклювання та міксування музичних фраз
Zapaska – elektro-akustyčnyj indi-pop duet z Kam'jancja-Podiľśkogo. Kompozyciї gurt stvorjuje v režymi Live-looping — za dopomogoju zacykljuvannja ta miksuvannja muzyčnyh fraz
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Робота українського ілюстратора Олега Щерби на пісню гурту Zapaska Запитайся отримала нагороду на міжнародному фестивалі анімації Anibar Animation Festival. Деталі конкурсного відбору. Журі фестивалю визначало найкращі роботи у чотирьох напрямках: міжнародний конкурс, студентський конкурс, балканський конкурс і конкурс музичних відео. Анімаційне відео на пісню українського гурту також стало переможцем у номінації Найкраще музичне відео. Композиція Запитайся увійшла в альбом гурту Помалу, який вийшов в 2016 році. Ця графічно цікава і прекрасно синхронізована з музикою анімація, дозволила нам сидіти і насолоджуватися. Розумний підхід до графічного дизайну дарує п’янкий досвід, використовуючи кожен дюйм в кадрі і навіть за його межами.. журі фестивалю. .   Рекомендуємо також переглянути 12 англомовних музичних відеоробіт made in Ukraine.
Реклама 👇 Замовити

Робота українського ілюстратора Олега Щерби на пісню гурту Zapaska «Запитайся» отримала нагороду на міжнародному фестивалі анімації Anibar Animation Festival.

Деталі конкурсного відбору

Журі фестивалю визначало найкращі роботи у чотирьох напрямках: міжнародний конкурс, студентський конкурс, балканський конкурс і конкурс музичних відео. Анімаційне відео на пісню українського гурту також стало переможцем у номінації «Найкраще музичне відео». Композиція «Запитайся» увійшла в альбом гурту «Помалу», який вийшов в 2016 році.

Ця графічно цікава і прекрасно синхронізована з музикою анімація, дозволила нам сидіти і насолоджуватися. Розумний підхід до графічного дизайну дарує п’янкий досвід, використовуючи кожен дюйм в кадрі і навіть за його межами.

журі фестивалю

 

Рекомендуємо також переглянути 12 англомовних музичних відеоробітВідео Zapaska перемогло на міжнародному фестивалі 117 відеокліпів світових музикантів, знятих в Україні made in Ukraine.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: