fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні запрацював портал вакансій до органів влади

V Ukraїni zapracjuvav portal vakansij do organiv vlady
Кабмін в рамках проведення адміністративної реформи почав тестування великого порталу вакансій в органах влади. Конкурси на посади фахівців з питань реформ розпочнуться з вересня
Kabmin v ramkah provedennja administratyvnoї reformy počav testuvannja velykogo portalu vakansij v organah vlady. Konkursy na posady fahivciv z pytań reform rozpočnuťsja z veresnja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Про те, що стартує портал повідомив премєр-міністр України Володимир Гройсман. Він заявив, що оновлення кадрів в органах влади є важливим кроком, адже без змін в системі держуправління неможливо провести капітальний ремонт країни. Що відомо про портал. 18 серпня уряд затвердив низку нормативних актів, що відкривають етап реформування міністерств. Зокрема, Кабмін дозволив розпочати конкурси на нові посади в десяти міністерствах, а також Секретаріаті КМУ, Нацагентстві з питань держслужби та Державному агентстві електронного врядування. У рамках реформи в міністерствах будуть створені нові функціональні підрозділи — директорати, що відповідатимуть за формування державної політики та стратегічне планування. Конкурси на посади в міністерствах почнуть оголошувати у вересні, але проходитимуть вони не одночасно — кожне міністерство матиме власний  графік. Нагадаємо, що Уряд України вирішив підтримати національну науку і створить Раду з розвитку інновацій. Рада буде покликана перетворювати інтелектуальні надбання у реальний продукт, що підвищуватиме конкурентоспроможність української науки та економіки. Реформування перших 10 міністерств стартує. І вже цієї осені в оновленій структурі ми відкриємо до 1 тис вакансій, на які виберемо кращих з кращих, справжніх лідерів змін.. Володимир Гройсман. Премєр-міністр .
Реклама 👇 Замовити

Про те, що стартує портал повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він заявив, що оновлення кадрів в органах влади є важливим кроком, адже без змін в системі держуправління «неможливо провести капітальний ремонт країни».

Що відомо про портал

18 серпня уряд затвердив низку нормативних актів, що відкривають етап реформування міністерств. Зокрема, Кабмін дозволив розпочати конкурси на нові посади в десяти міністерствах, а також Секретаріаті КМУ, Нацагентстві з питань держслужби та Державному агентстві електронного врядування. У рамках реформи в міністерствах будуть створені нові функціональні підрозділи — директорати, що відповідатимуть за формування державної політики та стратегічне планування. Конкурси на посади в міністерствах почнуть оголошувати у вересні, але проходитимуть вони не одночасно — кожне міністерство матиме власний  графік.

Нагадаємо, що Уряд України вирішив підтримати національну науку і створить РадуВ Україні запрацював портал вакансій до органів влади 1Уряд України створить Раду розвитку інновацій з розвитку інновацій. Рада буде покликана перетворювати інтелектуальні надбання у реальний продукт, що підвищуватиме конкурентоспроможність української науки та економіки.

Реформування перших 10 міністерств стартує. І вже цієї осені в оновленій структурі ми відкриємо до 1 тис вакансій, на які виберемо кращих з кращих, справжніх лідерів змін.

Володимир Гройсман, Прем'єр-міністр

Теґи: робота, уряд
Джерело: РБК

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: