fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українською видадуть найуспішнішу книгу про жінок

Ukraїnśkoju vydaduť najuspišnišu knygu pro žinok
Після краудфандингового успіху другого тому проекту про успішних жінок, права викупило українське видавництво #книголав. За права на українському ринку змагалися щонайменше 5 видавців
Pislja kraudfandyngovogo uspihu drugogo tomu proektu pro uspišnyh žinok, prava vykupylo ukraїnśke vydavnyctvo #knygolav. Za prava na ukraїnśkomu rynku zmagalysja ščonajmenše 5 vydavciv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що варто знати про новинку. Good Night Stories for Rebel Girls – це 2 збірки. Разом проект включає 200 біографічних казок про успішних і непересічних жінок: від президенток, науковиць та винахідниць – до шеф-кухарок, піраток та спортсменок з усього світу. Українських представниць серед героїнь книжки немає. На часі дізнатися більше про цей нестандартний літературний проект. Особливість видання — не лише у тематиці. Ілюстрації до першої книжки були створені за участі 100 художниць з усього світу. Над другим томом працювали 70 ілюстраторок. Станом на зараз проект перекладено 30 мовами світу, української версії досі не було. Good Night Stories for Rebel Girls стала однією із найфондованіших книг за всю історію краудфандинґу. На те, щоби опублікувати I том цієї книги, усіма бажаючими її прочитати було зібрано понад $1 млн замість потрібних $100 тис. Книжка була видана авторами Еленою Фавіллі та Франческою Кавалло, співзасновницями креативної агенції Timbuktu Labs у листопаді 2016-го. У листопаді 2017 року англійською видадуть другу частину книги. Станом на цей момент для її виходу вже зібрано понад $866 тис і збір коштів триває. Що відомо про український варіант. Проект добре знаний не лише через феміністичну тематику, але й через високу якість друку та матеріалів. Видавництво #книголав має намір почати роботу над українським варіантом лише після Форуму Видавців.
Реклама 👇 Замовити

Що варто знати про новинку

Good Night Stories for Rebel Girls – це 2 збірки. Разом проект включає 200 біографічних казок про успішних і непересічних жінок: від президенток, науковиць та винахідниць – до шеф-кухарок, піраток та спортсменок з усього світу. Українських представниць серед героїнь книжки немає. На часі дізнатися більше про цей нестандартний літературний проект.

Особливість видання — не лише у тематиці

Ілюстрації до першої книжки були створені за участі 100 художниць з усього світу. Над другим томом працювали 70 ілюстраторок. Станом на зараз проект перекладено 30 мовами світу, української версії досі не було. Good Night Stories for Rebel Girls стала однією із найфондованіших книг за всю історію краудфандинґу. На те, щоби опублікувати I том цієї книги, усіма бажаючими її прочитати було зібрано понад $1 млн замість потрібних $100 тис.

Книжка була видана авторами Еленою Фавіллі та Франческою Кавалло, співзасновницями креативної агенції Timbuktu Labs у листопаді 2016-го. У листопаді 2017 року англійською видадуть другу частину книги. Станом на цей момент для її виходу вже зібрано понад $866 тис і збір коштів триває.

Українською видадуть найуспішнішу книгу про жінок 1

Що відомо про український варіант

Проект добре знаний не лише через феміністичну тематику, але й через високу якість друку та матеріалів. Видавництво #книголав має намір почати роботу над українським варіантом лише після Форуму ВидавцівУкраїнською видадуть найуспішнішу книгу про жінок 2Українців кличуть у вересні до Львова на Форум Видавців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: