fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Криптовалютний ринок досяг нового рекорду капіталізації

Kryptovaljutnyj rynok dosjag novogo rekordu kapitalizaciї
Згідно з даними CoinMarketCap, завдяки збільшенню інвестицій загальна вартість близько 800 криптоактивів вперше в історії перевищила $160 млрд
Zgidno z danymy CoinMarketCap, zavdjaky zbiľšennju investycij zagaľna vartisť blyźko 800 kryptoaktyviv vperše v istoriї perevyščyla $160 mlrd
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Примітно, що ще на початку року загальна капіталізація криптовалют становила лише $10 млрд. Таким чином, за цей час показник виріс приблизно на 1500%. Про що свідчать статистичні дані. Bitcoin, найбільший актив ринку, торгувався в діапазоні $ 4400. Це приблизно на 1% нижче його рекордного максимуму в $ 4522,13 за індексом CoinDesk. У той же час, серед ТОП-10 криптовалют найбільше зростання за останні 24 години показали токени Ripple (XRP) і Monero (XMR), збільшившись на 9% і 7,9% відповідно. Також трохи зменшилися інвестиції в litecoin, хоча раніше на денних торгах він досягав рекордних максимумів. Йому вдалося подолати позначку в $ 60 вперше з моменту запуску в 2011 році, але потім токен втратив в ціні майже 2%. Нещодавно ми писали про те, що криптовалюта Bitcoin Cash зросла до рекордних значень, додавши 374% з першого дня появи на ринку. Також вартість криптовалюти Monero збільшилася більш ніж на 68%. Курс почав рости на тлі новин про те, що незабаром цією валютою почне торгувати найбільша біржа Південної Кореї Bithumb. Що варто знати про криптовалюти. За даними Vox, ціни на криптовалюти жене вгору попит у Азії — там зосереджено не лише найбільших майнерів (так називають тих, хто ґенерить біткоїни та інші криптовалюти), але й ринок ігрових товарів та валют, ринок виводу тіньового капіталу в криптовалюти та спроби конденсувати необлікований та неоподаткований капітал у вигляді біткоїнів, вивівши таким чином прибутки від різних оборуток та інвестицій за межі юрисдикції урядів (особливо китайського). Для біткоїна, на відміну від традиційних валют, не властивий короткий спред — трейдери не капіталізують, купуючи в одній валюті та продаючи в іншій і заробляючи на курсовій різниці. (як це відбувається зазвичай). Вони просто накачують ціну попитом. Втім, оглядачі відзначають скорочення спредів між ціною біткоїна в доларах та йєнах. Те, що Японія нещодавно офіційно визнала біткоїн платіжним засобом — додатковий фактор підігріву ринкового інтересу до цього типу цифрової валюти.
Реклама 👇 Замовити

Примітно, що ще на початку року загальна капіталізація криптовалют становила лише $10 млрд. Таким чином, за цей час показник виріс приблизно на 1500%.

Про що свідчать статистичні дані

Bitcoin, найбільший актив ринку, торгувався в діапазоні $ 4400. Це приблизно на 1% нижче його рекордного максимуму в $ 4522,13 за індексом CoinDesk. У той же час, серед ТОП-10 криптовалют найбільше зростання за останні 24 години показали токени Ripple (XRP) і Monero (XMR), збільшившись на 9% і 7,9% відповідно. Також трохи зменшилися інвестиції в litecoin, хоча раніше на денних торгах він досягав рекордних максимумів. Йому вдалося подолати позначку в $ 60 вперше з моменту запуску в 2011 році, але потім токен втратив в ціні майже 2%.

Нещодавно ми писали про те, що криптовалюта Bitcoin CashКриптовалютний ринок досяг нового рекорду капіталізації 1Bitcoin Cash зросла до рекордних $996 зросла до рекордних значень, додавши 374% з першого дня появи на ринку. Також вартість криптовалюти MoneroКриптовалютний ринок досяг нового рекорду капіталізації 2Через південнокорейських банкірів криптовалюта Monero зросла на 68% збільшилася більш ніж на 68%. Курс почав рости на тлі новин про те, що незабаром цією валютою почне торгувати найбільша біржа Південної Кореї Bithumb.

Що варто знати про криптовалюти

За даними Vox, ціни на криптовалюти «жене» вгоруКриптовалютний ринок досяг нового рекорду капіталізації 3BTC, ETH, ICO — що це таке і як це пов’язане одне із одним попит у Азії — там зосереджено не лише найбільших майнерів (так називають тих, хто ґенерить біткоїни та інші криптовалюти), але й ринок ігрових товарів та валют, ринок виводу тіньового капіталу в криптовалюти та спроби конденсувати необлікований та неоподаткований капітал у вигляді біткоїнів, вивівши таким чином прибутки від різних оборуток та інвестицій за межі юрисдикції урядів (особливо китайського).

Для біткоїна, на відміну від традиційних валют, не властивий короткий спред — трейдери не капіталізують, купуючи в одній валюті та продаючи в іншій і заробляючи на курсовій різниці. (як це відбувається зазвичай). Вони просто «накачують» ціну попитом. Втім, оглядачі відзначають скорочення спредів між ціною біткоїна в доларах та йєнах. Те, що Японія нещодавно офіційно визнала біткоїн платіжним засобом — додатковий фактор підігріву ринкового інтересу до цього типу цифрової валюти.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: