fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Представників креативних індустрій запрошують на ADCE Awards

Predstavnykiv kreatyvnyh industrij zaprošujuť na ADCE Awards
Національний відбір молодих креаторів — The Greatness Challenge, оголошений клубом Арт-директорів України, завершує прийом конкурсних робіт
Nacionaľnyj vidbir molodyh kreatoriv — The Greatness Challenge, ogološenyj klubom Art-dyrektoriv Ukraїny, zaveršuje pryjom konkursnyh robit
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Якщо ви хочете стати частиною команди молодого журі фестивалю ADCE Awards, варто поспішити із надсиланням відеокейсів на адресу [email protected]  До дедлайну залишилось всього 4 дні.  Про фестиваль ADCE. Фестиваль ADCE — це щорічна подія, створена для відзначення досягнень мистецтва, графічного дизайну та нових креативних рішень. Фестиваль об’єднує найбільших іменитих людей у дизайні, рекламі та творчих комунікаціях, а також найперспективніші європейські молоді таланти. Зараз завершується пошук креативних людей, які можуть увійти до складу команди Junior Jury на ADCE Awards 9-11 листопада 2017 року в Барселоні. Вимоги до учасників. Шукають креативну пару або два креатори, які на даний момент працюють у рекламній індустрії не більше двох років. Команда має створити краудфандінговий проект фінансування своєї поїздки до Барселони. Проект має зібрати суму, яка покриє всі витрати під час перебування в Барселоні, а також транспорт та проживання. Після збору необхідних фінансів, команда має створити відеокейс свого проекту та надіслати його на адресу: [email protected]У Барселоні переможці мають презентувати свій проект європейському журі. Всі члени молодого журі отримають безкоштовні пропуски на 4-й Європейський фестиваль творчості ADCE (9-11 листопада). Окрім цього, переможці зможуть презентувати свої портфоліо європейським HR-спеціалістам. Нагадаємо, що команда онлайн-проекту Історична Правда запускає збір коштів і має намір змінити формат видання та внести низку коректив до того, як часто виходять матеріали та які теми вони висвітлюють.
Реклама 👇 Замовити

Якщо ви хочете стати частиною команди молодого журі фестивалю ADCE Awards, варто поспішити із надсиланням відеокейсів на адресу pr@vrk.org.ua.  До дедлайну залишилось всього 4 дні. 

Про фестиваль ADCE

Фестиваль ADCE — це щорічна подія, створена для відзначення досягнень мистецтва, графічного дизайну та нових креативних рішень. Фестиваль об’єднує найбільших іменитих людей у дизайні, рекламі та творчих комунікаціях, а також найперспективніші європейські молоді таланти. Зараз завершується пошук креативних людей, які можуть увійти до складу команди Junior Jury на ADCE Awards 9-11 листопада 2017 року в Барселоні.

Вимоги до учасників

Шукають креативну пару або два креатори, які на даний момент працюють у рекламній індустрії не більше двох років. Команда має створити краудфандінговий проект фінансування своєї поїздки до Барселони. Проект має зібрати суму, яка покриє всі витрати під час перебування в Барселоні, а також транспорт та проживання. Після збору необхідних фінансів, команда має створити відеокейс свого проекту та надіслати його на адресу: pr@vrk.org.ua.У Барселоні переможці мають презентувати свій проект європейському журі. Всі члени молодого журі отримають безкоштовні пропуски на 4-й Європейський фестиваль творчості ADCE (9-11 листопада). Окрім цього, переможці зможуть презентувати свої портфоліо європейським HR-спеціалістам.

Нагадаємо, що команда онлайн-проекту «Історична Правда» запускає збір коштівПредставників креативних індустрій запрошують на ADCE Awards 1«Історична правда» запускає краудфандинґову кампанію на 1 млн грн і має намір змінити формат видання та внести низку коректив до того, як часто виходять матеріали та які теми вони висвітлюють.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: