Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

WizzAir вдвічі збільшить кількість місць в Україні

WizzAir vdviči zbiľšyť kiľkisť misć v Ukraїni

Лоукостер Wizz Air розмістив 24 серпня другий літак Airbus A320 на своїй київській базі в аеропорту Жуляни, а також відкрив на минулих вихідних 5 нових маршрутів з Києва до Польщі, Німеччини та Данії
Loukoster Wizz Air rozmistyv 24 serpnja drugyj litak Airbus A320 na svoїj kyїvśkij bazi v aeroportu Žuljany, a takož vidkryv na mynulyh vyhidnyh 5 novyh maršrutiv z Kyjeva do Poľšči, Nimeččyny ta Daniї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В даний момент київська мережа Wizz Air представлена ​​21 маршрутом. У поточному році авіакомпанія відкрила 8 нових рейсів і почала виконувати рейси з львівського аеропорту. З 25 серпня лоукостер відкрив два нових напрямки з Києва до Любліна та Познані. Що Wizz Air обіцяє у 2018 році українцям В авіакомпанії повідомили, що значно збільшать пропозицію місць в наступному році. Компанія буде продовжувати стрімкий розвиток в Україні в 2018 році, оскільки близько 1,5 млн місць стануть доступні в мережі маршрутів. З розширенням українського флоту до трьох літаків в 2018 році, місцева команда Wizz Air буде налічувати понад 100 співробітників в Києві. До 2020 року компанія має намір мати парк із щонайменше 8 літаків. Ці повітряні судна стануть обслуговувати не лише летовища Києва та Львова, але й регіональні аеропорти. Нові рейси «Київ-Лісабон» та «Київ-Таллін» будуть запущені 19 квітня 2018 року. Нагадаємо, що лоукостер запустив послугу бронювання квитка на 48 годин. Це дозволить пасажирам на 48 годин закріпити за собою тариф, обраний на певний рейс і пакет послуг. Бронювання може бути використане для квитків в одну сторону або в обидві для декількох пасажирів. Крім того, рада Міжнародної організації цивільної авіації підтримала поправку в міжнародні стандарти цивільних авіаперевезень, змінивши вимоги щодо віку для дітей, які можуть літати без супроводу.

В даний момент київська мережа Wizz Air представлена ​​21 маршрутом. У поточному році авіакомпанія відкрила 8 нових рейсів і почала виконувати рейси з львівського аеропорту. З 25 серпня лоукостер відкрив два нових напрямки з Києва до Любліна та Познані.

Що Wizz Air обіцяє у 2018 році українцям

В авіакомпанії повідомили, що значно збільшать пропозицію місць в наступному році. Компанія буде продовжувати стрімкий розвиток в Україні в 2018 році, оскільки близько 1,5 млн місць стануть доступні в мережі маршрутів. З розширенням українського флоту до трьох літаків в 2018 році, місцева команда Wizz Air буде налічувати понад 100 співробітників в Києві. До 2020 року компанія має намір мати парк із щонайменше 8 літаків. Ці повітряні судна стануть обслуговувати не лише летовища Києва та Львова, але й регіональні аеропорти. Нові рейси «Київ-Лісабон» та «Київ-Таллін» будуть запущені 19 квітня 2018 року.

Нагадаємо, що лоукостер запустив послугу бронювання квитка на 48 годин. Це дозволить пасажирам на 48 годин закріпити за собою тариф, обраний на певний рейс і пакет послуг. Бронювання може бути використане для квитків в одну сторону або в обидві для декількох пасажирів. Крім того, рада Міжнародної організації цивільної авіації підтримала поправку в міжнародні стандарти цивільних авіаперевезень, змінивши вимоги щодо віку для дітей, які можуть літати без супроводу.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: