fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні вперше відбудуться битви роботів

V Ukraїni vperše vidbuduťsja bytvy robotiv
Наприкінці листопада у Києві відбудуться змагання робототехніків. Схожі бої започаткували у США ще 20 років тому. Там досі б’ються до повного знищення супротивника. В Україні цю традицію хочуть змінити, а робовійни провести як стратегічну гру
Naprykinci lystopada u Kyjevi vidbuduťsja zmagannja robototehnikiv. Shoži boї započatkuvaly u SŠA šče 20 rokiv tomu. Tam dosi b’juťsja do povnogo znyščennja suprotyvnyka. V Ukraїni cju tradyciju hočuť zminyty, a robovijny provesty jak strategičnu gru
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Учасники робовійн складатимуть роботів безпосередньо перед змаганням. Нині розробники сконструювали лише основні елементи трансформерів. Далі прототипи повинні виготовити з металу та розробити програму, через яку і керуватимуть боями.  Як готуються до війни роботів. Робототехнік Дмитро Липко працює над електронікою, а колега Олексій створює модулі. Захопилися технікою хлопці під час навчання в університеті. Олексій 5 років тому навіть склав власний 3D-принтер, на якому і друкують деталі для роботів. Мій принтер зібраний в гуртожитку на колінці. Він був якщо не першим, то точно в десятці перших принтерів в Україні.. Олексій Заболотний. розробник. Один з організаторів ROBOWARS Михайло Дементьєв запевняє, що ці роботи будуть по-іншому битися, адже це велика складна тактична битва, а не фізичне знищення двох машинок. Нагадаємо, що ліцеїсти КПІ створили робота-сортувальника. Новий робот — результат 2-місячної розробки.  Машина є прототипом очищувальної техніки, вона оснащена електронікою, у якій є керівний та доповнювальний контролери, мотори постійного струму, термомотори та індикатори світла.
Реклама 👇 Замовити

Учасники робовійн складатимуть роботів безпосередньо перед змаганням. Нині розробники сконструювали лише основні елементи трансформерів. Далі прототипи повинні виготовити з металу та розробити програму, через яку і керуватимуть боями. 

Як готуються до війни роботів

Робототехнік Дмитро Липко працює над електронікою, а колега Олексій створює модулі. Захопилися технікою хлопці під час навчання в університеті. Олексій 5 років тому навіть склав власний 3D-принтер, на якому і друкують деталі для роботів.

Мій принтер зібраний в гуртожитку на колінці. Він був якщо не першим, то точно в десятці перших принтерів в Україні.

Олексій Заболотний, розробник

Один з організаторів ROBOWARS Михайло Дементьєв запевняє, що ці роботи будуть по-іншому битися, адже це велика складна тактична битва, а не фізичне знищення двох машинок.

Нагадаємо, що ліцеїсти КПІ створили робота-сортувальникаВ Україні вперше відбудуться битви роботів 1Ліцеїсти КПІ створили робота-сортувальника. Новий робот — результат 2-місячної розробки.  Машина є прототипом очищувальної техніки, вона оснащена електронікою, у якій є керівний та доповнювальний контролери, мотори постійного струму, термомотори та індикатори світла.

Теґи: розробки
Джерело: 5 канал

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: