fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Opendatabot оприлюдив дані щодо кількості підприємців в Україні

Opendatabot opryljudyv dani ščodo kiľkosti pidpryjemciv v Ukraїni

Повідомляється, що в Україні зареєстровано 2 млн 662 тисячі 353 власника бізнесу, які володіють 1,5 млн компаній
Povidomljajeťsja, ščo v Ukraїni zarejestrovano 2 mln 662 tysjači 353 vlasnyka biznesu, jaki volodijuť 1,5 mln kompanij
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Дані про власників компаній тепер доступні в Opendatabot. Раніше такий пошук був можливий тільки на сайті ЄДР за 54 грн. А тепер ця функція безкоштовна. На часі дізнатися більше про зміни в роботі цього сервісу. Детальніше про Opendatabot. Сервіс моніторінгу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру дозволяє зібрати інформацію з відкритих державних реєстрів та інших джерел. На сайті діє функція миттєвого повідомлення на ваш месенджер Telegram, Facebook Messenger, Skype або Viber. Статистичні дані. В Україні зареєстровано 2 млн 662 тис 353 власника бізнесу, які володіють 1,5 млн компаній. Найбільшими власниками бізнесу є: Ринат Ахметов (303 зареєстровані компанії), Петро Порошенко (76), Дмитро Фірташ (72) і Ігор Коломойський (45 компаній). Нагадаємо, що IFC інвестує $15 млн для розвитку бізнесу в Україні. Фонд буде зосереджений на інвестиціях в швидкозростаючі, орієнтовані на експорт компанії в сфері ІТ, легкої промисловості і агробізнесу. Також ЄС виділить Україні €100 млн для Фонду енергоефективності. Нагадаємо, що рівень інвестиційної привабливості України сягнув 6-річного максимуму. У числі позитивних факторів прискорення дерегуляції, відкритість державних даних і впровадження електронних сервісів, спрощення дозвільних процедур при будівництві, впровадження інституту приватних виконавців судових рішень та інше.А ще Литовський Сейм ініціює так званий план Маршалла для України, який передбачає виділення щонайменше €5 млрд щорічно для економічного зростання та розвитку
Реклама 👇 Замовити

Дані про власників компаній тепер доступні в Opendatabot. Раніше такий пошук був можливий тільки на сайті ЄДР за 54 грн. А тепер ця функція безкоштовна. На часі дізнатися більше про зміни в роботі цього сервісу.

Детальніше про Opendatabot

Сервіс моніторінгу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру дозволяє зібрати інформацію з відкритих державних реєстрів та інших джерел. На сайті діє функція миттєвого повідомлення на ваш месенджер TelegramFacebook MessengerSkype або Viber.

Статистичні дані

В Україні зареєстровано 2 млн 662 тис 353 власника бізнесу, які володіють 1,5 млн компаній. Найбільшими власниками бізнесу є: Ринат Ахметов (303 зареєстровані компанії), Петро Порошенко (76), Дмитро Фірташ (72) і Ігор Коломойський (45 компаній).

Нагадаємо, що IFC інвестує $15 млн для розвитку бізнесу в Україні. Фонд буде зосереджений на інвестиціях в швидкозростаючі, орієнтовані на експорт компанії в сфері ІТ, легкої промисловості і агробізнесу. Також ЄС виділить Україні €100 млн для Фонду енергоефективності. Нагадаємо, що рівень інвестиційної привабливості України сягнув 6-річного максимуму. У числі позитивних факторів прискорення дерегуляції, відкритість державних даних і впровадження електронних сервісів, спрощення дозвільних процедур при будівництві, впровадження інституту приватних виконавців судових рішень та інше.А ще Литовський Сейм ініціює так званий «план Маршалла» для України, який передбачає виділення щонайменше €5 млрд щорічно для економічного зростання та розвитку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: