fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Opendatabot оприлюдив дані щодо кількості підприємців в Україні

Opendatabot opryljudyv dani ščodo kiľkosti pidpryjemciv v Ukraїni
Повідомляється, що в Україні зареєстровано 2 млн 662 тисячі 353 власника бізнесу, які володіють 1,5 млн компаній
Povidomljajeťsja, ščo v Ukraїni zarejestrovano 2 mln 662 tysjači 353 vlasnyka biznesu, jaki volodijuť 1,5 mln kompanij
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Дані про власників компаній тепер доступні в Opendatabot. Раніше такий пошук був можливий тільки на сайті ЄДР за 54 грн. А тепер ця функція безкоштовна. На часі дізнатися більше про зміни в роботі цього сервісу. Детальніше про Opendatabot. Сервіс моніторінгу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру дозволяє зібрати інформацію з відкритих державних реєстрів та інших джерел. На сайті діє функція миттєвого повідомлення на ваш месенджер Telegram, Facebook Messenger, Skype або Viber. Статистичні дані. В Україні зареєстровано 2 млн 662 тис 353 власника бізнесу, які володіють 1,5 млн компаній. Найбільшими власниками бізнесу є: Ринат Ахметов (303 зареєстровані компанії), Петро Порошенко (76), Дмитро Фірташ (72) і Ігор Коломойський (45 компаній). Нагадаємо, що IFC інвестує $15 млн для розвитку бізнесу в Україні. Фонд буде зосереджений на інвестиціях в швидкозростаючі, орієнтовані на експорт компанії в сфері ІТ, легкої промисловості і агробізнесу. Також ЄС виділить Україні €100 млн для Фонду енергоефективності. Нагадаємо, що рівень інвестиційної привабливості України сягнув 6-річного максимуму. У числі позитивних факторів прискорення дерегуляції, відкритість державних даних і впровадження електронних сервісів, спрощення дозвільних процедур при будівництві, впровадження інституту приватних виконавців судових рішень та інше.А ще Литовський Сейм ініціює так званий план Маршалла для України, який передбачає виділення щонайменше €5 млрд щорічно для економічного зростання та розвитку
Реклама 👇 Замовити

Дані про власників компаній тепер доступні в Opendatabot. Раніше такий пошук був можливий тільки на сайті ЄДР за 54 грн. А тепер ця функція безкоштовна. На часі дізнатися більше про зміни в роботі цього сервісу.

Детальніше про Opendatabot

Сервіс моніторінгу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру дозволяє зібрати інформацію з відкритих державних реєстрів та інших джерел. На сайті діє функція миттєвого повідомлення на ваш месенджер TelegramFacebook MessengerSkype або Viber.

Статистичні дані

В Україні зареєстровано 2 млн 662 тис 353 власника бізнесу, які володіють 1,5 млн компаній. Найбільшими власниками бізнесу є: Ринат Ахметов (303 зареєстровані компанії), Петро Порошенко (76), Дмитро Фірташ (72) і Ігор Коломойський (45 компаній).

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Нагадаємо, що IFC інвестує $15 млн для розвитку бізнесуOpendatabot оприлюдив дані щодо кількості підприємців в Україні 1Фонд IFC інвестує $15 млн для бізнесу в Україні в Україні. Фонд буде зосереджений на інвестиціях в швидкозростаючі, орієнтовані на експорт компанії в сфері ІТ, легкої промисловості і агробізнесу. Також ЄС виділить УкраїніOpendatabot оприлюдив дані щодо кількості підприємців в Україні 2ЄС виділить Україні €100 млн для Фонду енергоефективності €100 млн для Фонду енергоефективності. Нагадаємо, що рівень інвестиційної привабливості України сягнув 6-річного максимумуOpendatabot оприлюдив дані щодо кількості підприємців в Україні 3Україна сягнула 6-річного максимуму привабливості. У числі позитивних факторів прискорення дерегуляції, відкритість державних даних і впровадження електронних сервісів, спрощення дозвільних процедур при будівництві, впровадження інституту приватних виконавців судових рішень та інше.А ще Литовський Сейм ініціює так званий «план Маршалла» для України, який передбачає виділенняOpendatabot оприлюдив дані щодо кількості підприємців в Україні 4Сейм Литви ініціює виділення фіндопомоги Україні щонайменше €5 млрд щорічно для економічного зростання та розвитку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: