fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Італійці запрошують українські стартапи до акселератора із підтримкою від €30 тис

Italijci zaprošujuť ukraїnśki startapy do akseleratora iz pidtrymkoju vid €30 tys
Ті, хто лише запускає власний стартап та шукає підтримки менторів та інвесторів, можуть звернути увагу на акселераційну програму для європейських стартапів у Італії
Ti, hto lyše zapuskaje vlasnyj startap ta šukaje pidtrymky mentoriv ta investoriv, možuť zvernuty uvagu na akseleracijnu programu dlja jevropejśkyh startapiv u Italiї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В чому полягає програма акселерації. Акселератор із Італії Luiss Enlabs пропонує стартапам з України участь у новій програмі Lifestyle Acceleration Program. Командам та розробникам, котрі долучаться до програми, пропонують підтримку на суму в €80 тис, із них: €30 тис готівковими інвестиціями; €50 тис у формі послуг та доступу на 5 міс до римського чи міланського коворкінгу та технічних сервісів Натомість стартапам потрібно запропонувати частку в 9% у проекті та до 3% для менторів чи наглядової ради. Які стартапи можуть стати учасниками програми. Аби стати учасником програми, потрібно виконати низку вимог: представляти технологічний стартап із прототипом продукту чи діючим MVP; мати потужну технічну команду; мату можливість переїхати з цією командою в Мілан; запропонувати конкурентне рішення у сегменті ринку, що зростає на даний момент; мати відмінну письмову та усну англійську. Зустрічі із менторами та координаторами програми пройдуть у Києві 18-19 вересня поточного року. Раніше ми розповідали вам про програму від акселератора Rockstart. Вони організували програму підтримки стартапів, що працюють в сфері штучного інтелекту. Ця програма розпочнеться в жовтні 2017 року. Подати заявку можна було протягом 6 тижнів, після чого буде відібрано 10 найкращих старапів, які відправляться до Den Bosch для роботи над своїми ідеями і продуктами. Програма триватиме 6 місяців. В акселераторі AI відібрані стартапи отримають фінансування €20 тис готівкою і €80 тис на оренду офісних приміщень упродовж всієї програми. Також передбачено підтримку з боку наставників та експертів з відповідних галузей.
Реклама 👇 Замовити

В чому полягає програма акселерації

Акселератор із Італії Luiss Enlabs пропонує стартапам з України участь у новій програмі Lifestyle Acceleration Program. Командам та розробникам, котрі долучаться до програми, пропонують підтримку на суму в €80 тис, із них:

  • €30 тис готівковими інвестиціями;
  • €50 тис у формі послуг та доступу на 5 міс до римського чи міланського коворкінгу та технічних сервісів

Натомість стартапам потрібно запропонувати частку в 9% у проекті та до 3% для менторів чи наглядової ради.

Які стартапи можуть стати учасниками програми

Аби стати учасником програми, потрібно виконати низку вимог:

  • представляти технологічний стартап із прототипом продукту чи діючим MVP;
  • мати потужну технічну команду;
  • мату можливість переїхати з цією командою в Мілан;
  • запропонувати конкурентне рішення у сегменті ринку, що зростає на даний момент;
  • мати відмінну письмову та усну англійську.

Зустрічі із менторами та координаторами програми пройдуть у Києві 18-19 вересня поточного року. Раніше ми розповідалиІталійці запрошують українські стартапи до акселератора із підтримкою від €30 тис 1Акселератор Rockstart дасть €200 тис під стартапи в сфері AI вам про програму від акселератора Rockstart. Вони організували програму підтримки стартапів, що працюють в сфері штучного інтелекту. Ця програма розпочнеться в жовтні 2017 року. Подати заявку можна було протягом 6 тижнів, після чого буде відібрано 10 найкращих старапів, які відправляться до Den Bosch для роботи над своїми ідеями і продуктами. Програма триватиме 6 місяців. В акселераторі AI відібрані стартапи отримають фінансування €20 тис готівкою і €80 тис на оренду офісних приміщень упродовж всієї програми. Також передбачено підтримку з боку наставників та експертів з відповідних галузей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: