fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В UNIT.City оголосили 10 фіналістів конкурсу Art Prize

V UNIT.City ogolosyly 10 finalistiv konkursu Art Prize
Ще в червні Макс Яковер на своїй сторінці у Facebook повідомив про початок першого конкурсу у рамках UNIT.City Art Prize. Учасники мали представити власне бачення арт-трансформації димової труби на території інноваційного парку. Майбутній об’єкт має поєднати у собі креатив та інноваційні рішення
Šče v červni Maks Jakover na svoїj storinci u Facebook povidomyv pro počatok peršogo konkursu u ramkah UNIT.City Art Prize. Učasnyky maly predstavyty vlasne bačennja art-transformaciї dymovoї truby na terytoriї innovacijnogo parku. Majbutnij ob’jekt maje pojednaty u sobi kreatyv ta innovacijni rišennja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Переможець отримає головний приз розміром 50 тис грн й покриття витрат на реалізацію свого задуму. Наразі визначено 10 проектів-фіналістів.  Якою бачать митці трубу на території UNIT.City. Проект Helix німців Густава Дюзинга та Макса Хаке одночасно є атракціоном і орієнтиром на мапі міста. Стара труба відсилає до індустріального минулого простору, а додана до неї структура символізує інновації та перспективи мислення. Helix дозволить тренуватися і відпочивати навколо обєкта. Проект українця Андрія Савченка LISP пропонує облаштувати інсталяцію великою кількістю роторів вільно розташованих на валу, який охоплює димохідну трубу по зовнішньому діаметру. Під впливом вітру ротори обертаються із різною інтенсивністю, що дозволяє створити своєрідне відображення вітру. Варіант Жани Кадирової Труба кличе! пропонує подолавши на прозорому ліфті шлях завдовжки 60 метрів, вздовж вертикального тунелю, вийти у відкритий простір верхніх шарів міської атмосфери – на двоярусний оглядовий майданчик. Себастьян Кайт з Великобританії пропонує створити Маяк. За задумом, світлова інсталяція перетворює колишню промислову трубу у яскравий символ майбутнього.  Євген Чернат також пропонує свою версію – проект Світло, трансформує арт-об’єкт на шістдесяти-метрову пінхол-камеру. Труба перекривається для створення темного простору. У вершині передбачено отвір з невеликим діаметром, через яке світло проникає всередину і проектується на фотоплівку. Таким чином створюється знімок неба.  Олександр Гук пропонує Башту можливостей.  За задумов ашта не є недоцільною конструкцією, що потребує декорацій, а являє собою основу для створення джерела енергії для сучасних потреб, обладнавши її вітрогенераторами. Ідея Василя Хомко Doodle-Tube (Малюй-Труба) пропонує за допомогою світлодіодної сітки та відповідного програмного забезпечення перетворати трубу на інтерактивний й унікальний візуальний месенджер. Алла Андрощук пропонує UNIT.City Tube.  Кожен відвідувач може вказати в мобільному додатку як він себе почуває. З кожним відтінком емоційного стану співвідноситься певний колір, який одразу ж з’являється на частині поверхні труби. Ще одна ідея світла, розроблена Олександром Філем. Його Храм світла перетворює об’єкт на транслятор світла. Храм світла передбачає вставку світлових екранів в тіло труби таким чином, щоб екрани ловили сонячне світло протягом дня. Розташування екранів визначено не стільки за композиційним принципом, скільки орієнтовно позиції сонця, формуючи різні світлові малюнки в середині самої труби. Проект Олександра Горбаня  Reunity, продукує арт-об’єкт у формі дерева, яке символізує процес ревіталізації території колишніх заводів. Переможця конкурсу буде визначено міжнародним журі у серпні 2017 року. Проект-переможець повинен бути реалізованим до кінця вересня цього року
Реклама 👇 Замовити

Переможець отримає головний приз розміром 50 тис грн й покриття витрат на реалізацію свого задуму. Наразі визначено 10 проектів-фіналістів. 

Якою бачать митці трубу на території UNIT.City

  • Проект Helix німців Густава Дюзинга та Макса Хаке одночасно є атракціоном і орієнтиром на мапі міста. Стара труба відсилає до індустріального минулого простору, а додана до неї структура символізує інновації та перспективи мислення. Helix дозволить тренуватися і відпочивати навколо об’єкта.

В UNIT.City оголосили 10 фіналістів конкурсу Art Prize 1

  • Проект українця Андрія Савченка LISP пропонує облаштувати інсталяцію великою кількістю роторів вільно розташованих на валу, який охоплює димохідну трубу по зовнішньому діаметру. Під впливом вітру ротори обертаються із різною інтенсивністю, що дозволяє створити своєрідне відображення вітру.

В UNIT.City оголосили 10 фіналістів конкурсу Art Prize 2

  • Варіант Жани Кадирової «Труба кличе!» пропонує подолавши на прозорому ліфті шлях завдовжки 60 метрів, вздовж вертикального тунелю, вийти у відкритий простір верхніх шарів міської атмосфери – на двоярусний оглядовий майданчик.

В UNIT.City оголосили 10 фіналістів конкурсу Art Prize 3

  • Себастьян Кайт з Великобританії пропонує створити «Маяк». За задумом, світлова інсталяція перетворює колишню промислову трубу у яскравий символ майбутнього. 

В UNIT.City оголосили 10 фіналістів конкурсу Art Prize 4

  • Євген Чернат також пропонує свою версію – проект «Світло», трансформує арт-об’єкт на шістдесяти-метрову пінхол-камеру. Труба перекривається для створення темного простору. У вершині передбачено отвір з невеликим діаметром, через яке світло проникає всередину і проектується на фотоплівку. Таким чином створюється знімок неба. 

В UNIT.City оголосили 10 фіналістів конкурсу Art Prize 5

  • Олександр Гук пропонує «Башту можливостей».  За задумов ашта не є недоцільною конструкцією, що потребує декорацій, а являє собою основу для створення джерела енергії для сучасних потреб, обладнавши її вітрогенераторами.

В UNIT.City оголосили 10 фіналістів конкурсу Art Prize 6

  • Ідея Василя Хомко «Doodle-Tube» (Малюй-Труба) пропонує за допомогою світлодіодної сітки та відповідного програмного забезпечення перетворати трубу на інтерактивний й унікальний візуальний месенджер.

В UNIT.City оголосили 10 фіналістів конкурсу Art Prize 7

  • Алла Андрощук пропонує «UNIT.City Tube».  Кожен відвідувач може вказати в мобільному додатку як він себе почуває. З кожним відтінком емоційного стану співвідноситься певний колір, який одразу ж з’являється на частині поверхні труби.

В UNIT.City оголосили 10 фіналістів конкурсу Art Prize 8

  • Ще одна ідея світла, розроблена Олександром Філем. Його «Храм світла» перетворює об’єкт на транслятор світла. «Храм світла» передбачає вставку світлових екранів в тіло труби таким чином, щоб екрани ловили сонячне світло протягом дня. Розташування екранів визначено не стільки за композиційним принципом, скільки орієнтовно позиції сонця, формуючи різні світлові малюнки в середині самої труби.

В UNIT.City оголосили 10 фіналістів конкурсу Art Prize 9

  • Проект Олександра Горбаня  «Reunity», продукує арт-об’єкт у формі дерева, яке символізує процес ревіталізації території колишніх заводів.

В UNIT.City оголосили 10 фіналістів конкурсу Art Prize 10

Переможця конкурсу буде визначено міжнародним журі у серпні 2017 року. Проект-переможець повинен бути реалізованим до кінця вересня цього року

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: