fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Швеція стала ключовим постачальником ядерного палива для України

Švecija stala ključovym postačaľnykom jadernogo palyva dlja Ukraїny
У першому півріччі 2017 року Україна закупила 51% ядерного палива в Швеції у компанії Westinghouse
U peršomu pivričči 2017 roku Ukraїna zakupyla 51% jadernogo palyva v Šveciї u kompaniї Westinghouse
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Вага імпортованого шведського палива склала 105,7 т, а загальна вартість становить $82,7 млн. Раніше Петро Порошенко заявив, що Україна за підсумками 2017 року має скоротити частку імпорту ядерного палива з інших країн.На часі дізнатися, як ще допоможе Швеція. Ситуація з ядерною енергетикою в Україні. Нещодавно у Чорнобилі з’явиться завод з переробки радіоактивних відходів. Замовником будівництва виступає ДСП Чорнобильська АЕС, а підрядником значиться ТОВ БК Укрбудмонтаж. Також в Україні побудують сховище для відпрацьованого ядерного палива. Централізоване сховище буде розташовано між селами Стара Красниця, Буряківка, Чистогалівка і Стечанка в зоні відчуження в Київській області. Ємність — 458 контейнерів на 16529 відпрацьованих тепловидільних збірок. Відзначається, що спеціально спроектовані інженерні системи контейнерного типу компанії Холтек Інтернешнл (США), протягом 100 років зможуть безпечно зберігати відпрацьоване ядерне паливо Рівненської, Хмельницької та Южнокраїнської АЕС. Кошти Державного бюджету України не будуть залучатися, фінансування проводитиме Енергоатом. До речі, швейцарці торгуватимуть газом в Україні. Компанія Petroforce, що спеціалізується на торгівлі нафтою і нафтопродуктами, заснувала в Україні дочірню компанію і подала заявку на отримання ліцензії на торгівлю природним газом. Дочірню компанію швейцарського нафтотрейдера — ТОВ Петрофорс Україна було засновано в Києві 19 липня 2017 року з статутним капіталом 10 тис грн. 100% власником компанії є швейцарська Petroforce Trading and Shipping S.A. Керівник українського відділення — Володимир Кучманський.
Реклама 👇 Замовити

Вага імпортованого шведського палива склала 105,7 т, а загальна вартість становить $82,7 млн. Раніше Петро Порошенко заявив, що Україна за підсумками 2017 року має скоротити частку імпорту ядерного палива з інших країн.На часі дізнатися, як ще допоможе Швеція.

Ситуація з ядерною енергетикою в Україні

Нещодавно у Чорнобилі з’явиться заводШвеція стала ключовим постачальником ядерного палива для України 1У Чорнобилі з’явиться завод з переробки радіоактивних відходів з переробки радіоактивних відходів. Замовником будівництва виступає ДСП «Чорнобильська АЕС», а підрядником значиться ТОВ БК «Укрбудмонтаж». Також в Україні побудують сховище для відпрацьованого ядерного палива. Централізоване сховище буде розташовано між селами Стара Красниця, Буряківка, Чистогалівка і Стечанка в зоні відчуження в Київській області. Ємність — 458 контейнерів на 16529 відпрацьованих тепловидільних збірок. Відзначається, що спеціально спроектовані інженерні системи контейнерного типу компанії «Холтек Інтернешнл» (США), протягом 100 років зможуть безпечно зберігати відпрацьоване ядерне паливо Рівненської, Хмельницької та Южнокраїнської АЕС. Кошти Державного бюджету України не будуть залучатися, фінансування проводитиме «Енергоатом».

До речі, швейцарці торгуватимуть газом в Україні. Компанія PetroforceШвеція стала ключовим постачальником ядерного палива для України 2Газ в Україні продаватимуть швейцарці, що спеціалізується на торгівлі нафтою і нафтопродуктами, заснувала в Україні дочірню компанію і подала заявку на отримання ліцензії на торгівлю природним газом. Дочірню компанію швейцарського нафтотрейдера — ТОВ «Петрофорс Україна» було засновано в Києві 19 липня 2017 року з статутним капіталом 10 тис грн. 100% власником компанії є швейцарська Petroforce Trading and Shipping S.A. Керівник українського відділення — Володимир Кучманський.

Джерело: ЛIГАБiзнес

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: