fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Пасажиропотік між Україною і ЄС у 2017 році виріс у 8 разів

Pasažyropotik miž Ukraїnoju i JeS u 2017 roci vyris u 8 raziv
У січні-липні 2017 року в напрямку Україна-ЄС залізничним транспортом скористалися 138,5 тис пасажирів. Це в 8,3 рази більше ніж за аналогічний період 2016 року
U sični-lypni 2017 roku v naprjamku Ukraїna-JeS zaliznyčnym transportom skorystalysja 138,5 tys pasažyriv. Ce v 8,3 razy biľše niž za analogičnyj period 2016 roku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Тенденція до збільшення попиту на залізничні перевезення з України в Європу і назад спостерігається протягом останніх років. В напрямку Україна-Євросоюз-Україна в 2015 році пасажиропотік склав близько 28,7 тис, в 2016 році — понад 33 тис, а за 7 місяців 2017 року — 138,5 тис. Які ще нововведення анонсували Укрзалізниця. Відтепер українська залізниця співпрацюватиме з провідними світовими інформаційними агенціями Тhomson Reuters та Bloomberg. Також General Electric та ПАТ Укрзалізниця розвиватимуть співпрацю для оновлення парку тепловозів та сервісного обслуговування із значною локалізацією з використанням комплектуючих українського виробництва та потужностей українських підприємств. Нещодавно в Укрзалізниці повідомили про новий спосіб оплати покупки квитків на поїзди. Йдеться про сервіс MasterPass, з яким тепер буде працювати держпідприємство. В кінці липня компанія запустила додаток для iOS.
Реклама 👇 Замовити

Тенденція до збільшення попиту на залізничні перевезення з України в Європу і назад спостерігається протягом останніх років. В напрямку Україна-Євросоюз-Україна в 2015 році пасажиропотік склав близько 28,7 тис, в 2016 році — понад 33 тис, а за 7 місяців 2017 року — 138,5 тис.

Які ще нововведення анонсували «Укрзалізниця»

Відтепер українська залізниця співпрацюватиме з провідними світовими інформаційними агенціямиПасажиропотік між Україною і ЄС у 2017 році виріс у 8 разів 1«Укрзалізниця» співпрацює з Bloomberg Тhomson Reuters та Bloomberg. Також General Electric та ПАТ «Укрзалізниця» розвиватимуть співпрацю для оновлення паркуПасажиропотік між Україною і ЄС у 2017 році виріс у 8 разів 2General Electric та «Укрзалізниця» почали співпрацювати тепловозів та сервісного обслуговування із значною локалізацією з використанням комплектуючих українського виробництва та потужностей українських підприємств. Нещодавно в «Укрзалізниці» повідомили про новий спосіб оплати покупки квитків на поїзди. Йдеться про сервіс MasterPassПасажиропотік між Україною і ЄС у 2017 році виріс у 8 разів 3Квитки «Укрзалізниці» тепер можна придбати у MasterPass, з яким тепер буде працювати держпідприємство. В кінці липня компанія запустила додатокПасажиропотік між Україною і ЄС у 2017 році виріс у 8 разів 4«Укрзалізниця» запустила додаток для купівлі квитків для iOS.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: