fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Сейм Литви ініціює виділення фіндопомоги Україні

Sejm Lytvy inicijuje vydilennja findopomogy Ukraїni
Литовський Сейм ініціює так званий «план Маршалла» для України, який передбачає виділення щонайменше €5 млрд щорічно для економічного зростання та розвитку. Про це повідомив перший віце-прем’єр-міністр України, міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів
Lytovśkyj Sejm inicijuje tak zvanyj «plan Maršalla» dlja Ukraїny, jakyj peredbačaje vydilennja ščonajmenše €5 mlrd ščorično dlja ekonomičnogo zrostannja ta rozvytku. Pro ce povidomyv peršyj vice-prem’jer-ministr Ukraїny, ministr ekonomičnogo rozvytku i torgivli Stepan Kubiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що конкретно пропонують литовці. За словами Степана Кубіва, разом із Ганною Гопко, очільницею Комітету Верховної Ради у закордонних справах, він був на обговоренні литовського плану для України на 2017-2020 роки та ініціативу Литви. Ця ініціатива за аналогією до відомого американського плану Маршалла передбачає економічну, політичну та фінансову допомогу для України в контексті євроінтеграції. Наразі проект активно обговорюється в ключових міжнародних інституціях, щоби забезпечити формування групи друзів України та потрібної підтримки плану для його втілення. Що дасть цей план економічної підтримки. Умовний план Маршалла для України пов’язаний із підтримкою малого та середнього бізнесу, а також із розвитком інфраструктури. За словами Ганни Гопко, литовці пропонують план, що передбачає не кредитування, як у випадку допомоги від МВФ, для макрофінансової ситуації. Це будуть кошти на малий та середній бізнес та інфраструктурні проекти. Цю програму мають на меті профінансувати країни великої сімки та ЄС. Раніше ми інформували про створення нового інвестиційного фонду для капіталовкладень закордонних інвесторів в українські підприємства. Інвестиції будуть орієнтовані на експортні галузі промисловості, зокрема, в ІТ, легку та харчову промисловість. Ще одним пріоритетом є підприємства електронної торгівлі та охорони здоров’я, а також підприємства інших секторів, які працюють на внутрішній ринок.Emerging Europe Growth Fund III першочергово орієнтується на малі та середні підприємства, які потребують капітал для власного росту і, як показує досвід, створюють особливо багато нових робочих місць. Саме для таких підприємств обмеженість доступу до власного капіталу є суттєвою перешкодою. Загалом є прагнення довести капітал фонду Emerging Europe Growth Fund III (EEGF III) до $150 млн. Це вже третій приватний фонд управляючої компанії Horizon Capital, яка з 1994 року спеціалізується на Україні.
Реклама 👇 Замовити

Що конкретно пропонують литовці

За словами Степана Кубіва, разом із Ганною Гопко, очільницею Комітету Верховної Ради у закордонних справах, він був на обговоренні литовського плану для України на 2017-2020 роки та ініціативу Литви. Ця ініціатива за аналогією до відомого американського «плану Маршалла» передбачає економічну, політичну та фінансову допомогу для України в контексті євроінтеграції. Наразі проект активно обговорюється в ключових міжнародних інституціях, щоби забезпечити формування «групи друзів» України та потрібної підтримки плану для його втілення.

Що дасть цей план економічної підтримки

Умовний «план Маршалла» для України пов’язаний із підтримкою малого та середнього бізнесу, а також із розвитком інфраструктури. За словами Ганни Гопко, литовці пропонують план, що передбачає не кредитування, як у випадку допомоги від МВФ, для макрофінансової ситуації. Це будуть кошти на малий та середній бізнес та інфраструктурні проекти. Цю програму мають на меті профінансувати країни «великої сімки» та ЄС.

Раніше ми інформували про створенняСейм Литви ініціює виділення фіндопомоги Україні 1Німецький фонд інвестує в Україну $10 млн нового інвестиційного фонду для капіталовкладень закордонних інвесторів в українські підприємства. Інвестиції будуть орієнтовані на експортні галузі промисловості, зокрема, в ІТ, легку та харчову промисловість. Ще одним пріоритетом є підприємства електронної торгівлі та охорони здоров’я, а також підприємства інших секторів, які працюють на внутрішній ринок.«Emerging Europe Growth Fund III» першочергово орієнтується на малі та середні підприємства, які потребують капітал для власного росту і, як показує досвід, створюють особливо багато нових робочих місць. Саме для таких підприємств обмеженість доступу до власного капіталу є суттєвою перешкодою. Загалом є прагнення довести капітал фонду «Emerging Europe Growth Fund III (EEGF III)» до $150 млн. Це вже третій приватний фонд управляючої компанії «Horizon Capital», яка з 1994 року спеціалізується на Україні.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: