fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Запустився новий український онлайн-сервіс мікрокредитів

Zapustyvsja novyj ukraїnśkyj onlajn-servis mikrokredytiv
Якщо терміново потрібні гроші на оплату комунальних послуг, ремонт чи інші потреби, то можна звернутися за допомогою до Cashinsky. Особливістю сервісу є те, що для ефективної комунікації з клієнтами в системі є персонаж на ім'я Кеш
Jakščo terminovo potribni groši na oplatu komunaľnyh poslug, remont čy inši potreby, to možna zvernutysja za dopomogoju do Cashinsky. Osoblyvistju servisu je te, ščo dlja efektyvnoї komunikaciї z klijentamy v systemi je personaž na im'ja Keš
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Розробники проекту Cashinsky поставили перед собою завдання: створити помічника, який зможе допомогти у будь-який момент, коли потрібні кошти.  Засновники переконані, що фінансові продукти для аудиторії з невисокими доходами повинні супроводжуватися механізмами розвитку фінансової грамотності, довіри і контролю дисципліни. Як працює сервіс Cashinsky. Для доступної комунікації з клієнтами в системі є персонаж на ім’я Кеш. Він спілкується в стилі найкращого друга, дає підказки і ділиться корисними порадами, допомагаючи побудувати хорошу кредитну історію. Кеш розповідає, як вчасно повернути отриману допомогу, як можна заощадити на тарифах і як грамотно розпоряджатися коштами. Віртуальний гід веде клієнта і підказує, які перед ним є нові можливості, які ситуації можуть виникати в житті і коли він може допомогти. Залежно від поведінки клієнта, він співвідносить новачка з рангами лояльності: знайомий, товариш, найкращий друг. Клієнту з кожним наступним зверненням пропонують вигідніші умови. Наприклад, сума мікрокредиту для новачка становитиме до 3 тис грн, найкращий друг зможе звернутися по допомогу в розмірі до 40 тис грн на термін до 30 днів. До речі, нагадаємо, що MasterCard подала в Відомство з патентів і товарних знаків США заявку на сервіс, що дозволяє здійснювати повернення криптовалютних платежів. Згідно з документом, передбачається створення інфраструктури, яка дозволить користувачам верифікувати свою особистість через прив’язку криптовалютних гаманців. Також Дмитро Дубілет, колишній топ-менеджер Приватбанку, нещодавно оприлюднив інформацію про те, що в Україні буде щонайменше два банки без відділень.
Реклама 👇 Замовити

Розробники проекту Cashinsky поставили перед собою завдання: створити помічника, який зможе допомогти у будь-який момент, коли потрібні кошти.  Засновники переконані, що фінансові продукти для аудиторії з невисокими доходами повинні супроводжуватися механізмами розвитку фінансової грамотності, довіри і контролю дисципліни.

Як працює сервіс Cashinsky

Для доступної комунікації з клієнтами в системі є персонаж на ім’я Кеш. Він спілкується в стилі «найкращого друга», дає підказки і ділиться корисними порадами, допомагаючи побудувати хорошу кредитну історію. Кеш розповідає, як вчасно повернути отриману допомогу, як можна заощадити на тарифах і як грамотно розпоряджатися коштами. Віртуальний гід веде клієнта і підказує, які перед ним є нові можливості, які ситуації можуть виникати в житті і коли він може допомогти. Залежно від поведінки клієнта, він співвідносить новачка з рангами лояльності: «знайомий», «товариш», «найкращий друг». Клієнту з кожним наступним зверненням пропонують вигідніші умови. Наприклад, сума мікрокредиту для «новачка» становитиме до 3 тис грн, «найкращий друг» зможе звернутися по допомогу в розмірі до 40 тис грн на термін до 30 днів.

До речі, нагадаємо, що MasterCard подала в Відомство з патентів і товарних знаків США заявку на сервісЗапустився новий український онлайн-сервіс мікрокредитів 1MasterCard працюватиме з криптовалютними платежами, що дозволяє здійснювати повернення криптовалютних платежів. Згідно з документом, передбачається створення інфраструктури, яка дозволить користувачам верифікувати свою особистість через прив’язку криптовалютних гаманців. Також Дмитро Дубілет, колишній топ-менеджер «Приватбанку», нещодавно оприлюднив інформацію про те, що в Україні буде щонайменше два банки без відділеньЗапустився новий український онлайн-сервіс мікрокредитів 2Другий без відділень — Дубілет запускає Monobank.

Джерело: ГОРДОН

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: