fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Японці вперше у світі отримали енергію від океанських хвиль

Japonci vperše u sviti otrymaly energiju vid okeanśkyh hvyľ
Японська IHI Corporation та Організація з розвитку нової енергетики і промислових технологій успішно випробували першу в світі систему отримання електроенергії від океанських підводних течій
Japonśka IHI Corporation ta Organizacija z rozvytku novoї energetyky i promyslovyh tehnologij uspišno vyprobuvaly peršu v sviti systemu otrymannja elektroenergiї vid okeanśkyh pidvodnyh tečij
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як виглядав експеримент. Про експеримент повідомив японський телеканал NHK. Місцем для проведення експерименту став район течії Куросіо неподалік від острова Кутіносіма у Японії. Для отримання енергії океанських течій та хвиль спеціально створену установку з металевих циліндрів занурили на глибину від 20 до 50 м. Довжина кожного циліндра становить близько 20 м, з боків двох з них встановлені генератори з лопатями діаметром 11 м. Скільки енергії океанських хвиль змогла згенерувати установка. Під час експерименту фахівцям вдалося досягти генерування електроенергії потужністю до 30 кВт. Розробники сподіваються почати практичне використання установки вже до 2020 року. Раніше ми розповідали вам про звіт під назвою NEO 2017 — результат 8 місяців аналізу та моделювання, які виконують 65 людей з команди BNEF. Цей звіт базується виключно на даних про енергетичні проекти в окремих країнах, економіці виробництва електроенергії та на динаміці енергосистем. Головне припущення — незмінність енергетичної політики та завершення субсидіювання енергетики. Інвестиції у відновлювані джерела енергії (ВДЕ) сягнуть до 2040 року щорічного показника в $400 млрд. Також за період 2017-2040 років Китай та Індія сукупно інвестують в енергетичний сектор $4 трлн. Попит на природний газ в електроенергетиці в Японії і Південній Кореї знизиться більш ніж на 50% за найближчі 10 років (а на ці країни припадає половина світового ринку споживання газу). Причина — запуск вугільних енергетичних потужностей в цих країнах.
Реклама 👇 Замовити

Як виглядав експеримент

Про експеримент повідомив японський телеканал NHK. Місцем для проведення експерименту став район течії Куросіо неподалік від острова Кутіносіма у Японії. Для отримання енергії океанських течій та хвиль спеціально створену установку з металевих циліндрів занурили на глибину від 20 до 50 м. Довжина кожного циліндра становить близько 20 м, з боків двох з них встановлені генератори з лопатями діаметром 11 м.

Скільки енергії океанських хвиль змогла згенерувати установка

Під час експерименту фахівцям вдалося досягти генерування електроенергії потужністю до 30 кВт. Розробники сподіваються почати практичне використання установки вже до 2020 року.

Раніше ми розповідалиЯпонці вперше у світі отримали енергію від океанських хвиль 1Світова енергетика в цифрах — що варто знати про 2017-2040 роки вам про звіт під назвою NEO 2017 — результат 8 місяців аналізу та моделювання, які виконують 65 людей з команди BNEF. Цей звіт базується виключно на даних про енергетичні проекти в окремих країнах, економіці виробництва електроенергії та на динаміці енергосистем. Головне припущення — незмінність енергетичної політики та завершення субсидіювання енергетики. Інвестиції у відновлювані джерела енергії (ВДЕ) сягнуть до 2040 року щорічного показника в $400 млрд. Також за період 2017-2040 років Китай та Індія сукупно інвестують в енергетичний сектор $4 трлн. Попит на природний газ в електроенергетиці в Японії і Південній Кореї знизиться більш ніж на 50% за найближчі 10 років (а на ці країни припадає половина світового ринку споживання газу). Причина — запуск вугільних енергетичних потужностей в цих країнах.

Джерело: «НВ»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: