fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

FlightRadar матиме локаційну вежу поблизу Чорнобиля

FlightRadar matyme lokacijnu vežu poblyzu Čornobylja
Сервіс моніторингу навігації авіаційних суден FlightRadar заявив про встановлення навігаційної вежі-транслятора поблизу Прип'яті — закинутого міста в зоні ЧАЕС
Servis monitoryngu navigaciї aviacijnyh suden FlightRadar zajavyv pro vstanovlennja navigacijnoї veži-transljatora poblyzu Pryp'jati — zakynutogo mista v zoni ČAES
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Де буде розташовано нову вежу навігаційного сервісу. За словами представників сервісу FlightRadar, раніше вони встановлювали передавачі у різних віддалених локаціях на кшталт Антарктики, Баренцевого моря, остова Святої Єлени у Атлантиці. А нещодавно вони отримали заявку на встановлення навігаційного обладнання поблизу Припяті в Україні. Новий приймач Flightradar24 ADS-B розташовано на відстані майже 1,5 км від обєкту укриття ЧАЕС. Вежу та передавач було змонтовано на даху складського приміщення працівником, котрий задіяний у спорудженні обєкта укриття, профінансованому міжнародною спільнотою. Що дасть FlightRadar встановлення нового передавача. Локаційне обладнання допоможе збільшити якість сигнали покриття у цьому районі — а також дасть додаткові можливості щодо локації літаків АН-22, АН-124 та АН-225 у аеропорту у Гостомелі. Раніше ми розповідали вам про те, що PlayStation оголосила, що планує випустити проект про Чорнобильську зону відчуження в форматі VR — інтерактивна подорож в Прип’ять та на ЧАЕС. У своєму проекті PlayStation планує передати, як це було насправді. Досягти максимального ефекту присутності розробники планують за допомогою огляду Чорнобиля і Прип’яті. Творці VR-проекту сканували і знімали найвідоміші райони Чорнобиля, наприклад завод і парк розваг. Нагадаємо, що в травні команда Чорнобиль 360 представила перший в Україні інтерактивний освітній проект у віртуальній реальності про зону відчуження. Чорнобиль 360 пропонує віртуальну екскурсію по ЧАЕС та околицях зони відчуження.
Реклама 👇 Замовити

Де буде розташовано нову вежу навігаційного сервісу

За словами представників сервісу FlightRadar, раніше вони встановлювали передавачі у різних віддалених локаціях на кшталт Антарктики, Баренцевого моря, остова Святої Єлени у Атлантиці. А нещодавно вони отримали заявку на встановлення навігаційного обладнання поблизу Прип’яті в Україні. Новий приймач Flightradar24 ADS-B розташовано на відстані майже 1,5 км від об’єкту укриття ЧАЕСFlightRadar матиме локаційну вежу поблизу Чорнобиля 17 цифр, які варто знати про об’єкт укриття на ЧАЕС.

Вежу та передавач було змонтовано на даху складського приміщення працівником, котрий задіяний у спорудженні об’єкта укриття, профінансованому міжнародною спільнотою.

Що дасть FlightRadar встановлення нового передавача

Локаційне обладнання допоможе збільшити якість сигнали покриття у цьому районі — а також дасть додаткові можливості щодо локації літаків АН-22, АН-124 та АН-225 у аеропорту у ГостомеліFlightRadar матиме локаційну вежу поблизу Чорнобиля 2Термінал в Гостомелі може з’явитись до кінця 2017 року.

01/ 03
FlightRadar матиме локаційну вежу поблизу Чорнобиля

Раніше ми розповідали вам про те, що PlayStation оголосилаFlightRadar матиме локаційну вежу поблизу Чорнобиля 3PlayStation розробить проект інтерактивної подорожі Чорнобилем, що планує випустити проект про Чорнобильську зону відчуження в форматі VR — інтерактивна подорож в Прип’ять та на ЧАЕС. У своєму проекті PlayStation планує «передати, як це було насправді». Досягти максимального ефекту присутності розробники планують за допомогою огляду Чорнобиля і Прип’яті. Творці VR-проекту сканували і знімали найвідоміші райони Чорнобиля, наприклад завод і парк розваг. Нагадаємо, що в травні команда «Чорнобиль 360» представилаFlightRadar матиме локаційну вежу поблизу Чорнобиля 4«Чорнобиль360» та UniVRsee показали можливості освітнього відео перший в Україні інтерактивний освітній проект у віртуальній реальності про зону відчуження. «Чорнобиль 360» пропонує віртуальну екскурсію по ЧАЕС та околицях зони відчуження.

Джерело: блог FlightRadar

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: