Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні відкрили діапазон 1800 МГц для впровадження 4G

V Ukraїni vidkryly diapazon 1800 MGc dlja vprovadžennja 4G

На засіданні Кабміну 9 серпня прийнято рішення запустити процедуру продажу ліцензій зв'язку 4G на 1800 Мгц і 2600 Мгц із стартовою ціною 6,3 млрд грн
Na zasidanni Kabminu 9 serpnja pryjnjato rišennja zapustyty proceduru prodažu licenzij zv'jazku 4G na 1800 Mgc i 2600 Mgc iz startovoju cinoju 6,3 mlrd grn
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Право першого викупу на деяких діапазонах будуть надані чинним операторам. Про це під час засідання уряду заявив голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації Олександр Животовський. Що відомо про конкурс ліцензій 4G. В Уряді пообіцяли, що конкурс з продажу ліцензій буде відбуватися максимально прозоро. Публічний продаж дозволить залучити кошти в бюджет, але найголовніше — буде створена сучасна інфраструктура, яка дозволить розвивати економіку. Наразі відомо, що 1 МГц у діапазоні 2,6 ГГц для одного регіону буде коштувати трохи більше 1 млн грн. В уряді вже запланували мільярдні тендери на 4G-зв’язок. Нагадаємо, що  Київстар повідомляє про готовність 92% свого радіообладнання до роботи в стандарті зв’язку четвертого покоління. Компанія планує запустити новий телеком стандарт у низці міст до кінця 2018 року. Також Корея планує інвестувати у розвиток цифрової інфраструктури в Україні. Заступник глави Адміністрації президента Дмитро Шимків заявляв, що в Україні замість четвертого покоління зв’язку відразу може бути запущено 5G. На його думку, може скластися така ситуація, що ліцензування 4G вже не матиме сенсу. До речі, мікро-держава Сан-Маріно стане першою 5G-країною в світі. Telecom Italia обіцяє оновлення нині наявної мережі до 5G в 2018 році. Нині експерти вирахували, що у 2025 році в мережі 5G буде 1,4 млрд підключень. Близько 55% таких підключень буде припадати на Китай, США і Японію.

Право першого викупу на деяких діапазонах будуть надані чинним операторам. Про це під час засідання уряду заявив голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації Олександр Животовський.

Що відомо про конкурс ліцензій 4G

В Уряді пообіцяли, що конкурс з продажу ліцензій буде відбуватися максимально прозоро. Публічний продаж дозволить залучити кошти в бюджет, але найголовніше — буде створена сучасна інфраструктура, яка дозволить розвивати економіку. Наразі відомо, що 1 МГц у діапазоні 2,6 ГГц для одного регіону буде коштувати трохи більше 1 млн грн. В уряді вже запланували мільярдні тендери на 4G-зв’язок. Нагадаємо, що  «Київстар» повідомляє про готовність 92% свого радіообладнання до роботи в стандарті зв’язку четвертого покоління. Компанія планує запустити новий телеком стандарт у низці міст до кінця 2018 року. Також Корея планує інвестувати у розвиток цифрової інфраструктури в Україні. Заступник глави Адміністрації президента Дмитро Шимків заявляв, що в Україні замість четвертого покоління зв’язку відразу може бути запущено 5G. На його думку, може скластися така ситуація, що ліцензування 4G вже не матиме сенсу.

До речі, мікро-держава Сан-Маріно стане першою 5G-країною в світі. Telecom Italia обіцяє оновлення нині наявної мережі до 5G в 2018 році. Нині експерти вирахували, що у 2025 році в мережі 5G буде 1,4 млрд підключень. Близько 55% таких підключень буде припадати на Китай, США і Японію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: