fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

PS4 навчиться Twitch-трансляціям та отримає низку оновлень

PS4 navčyťsja Twitch-transljacijam ta otrymaje nyzku onovleń
Власників ігрових конослей PlayStation 4 очікує низка оновлень. Про це стало відомо завдяки витоку інформації у ЗМІ. Серед нововведень — можливість стрімінґу ігор у сервіс трансляцій Twitch у якості 1080p / 60fps. Окрім цього, очікуються ще й інші зміни
Vlasnykiv igrovyh konoslej PlayStation 4 očikuje nyzka onovleń. Pro ce stalo vidomo zavdjaky vytoku informaciї u ZMI. Sered novovvedeń — možlyvisť striminğu igor u servis transljacij Twitch u jakosti 1080p / 60fps. Okrim ćogo, očikujuťsja šče j inši zminy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що зміниться в PS4. Більшість змін (корім прямих трансляцій ґеймплею) стосуються поліпшення взаємодії та комфортності роботи з консоллю від Sony. Зокрема користувачі зможуть відключати повідомлення із ігор та додатків під час перегляду кінофільмів чи серіалів. Також створене окреме меню для сповіщень. Передбачено й запуск дитячих профілів на консолі, якою користуються і дорослі, й діти в одному помешканні. ЦЕ дасть змогу заблокувати контент 18+ чи заборонити доступ до ігор із надмірним насильством чи специфічними дорослими темами у сеттінґу. Окрім трансляцій для користувачів платформи Twitch, власники консолей від Sony зможуть транслювати свій ґеймплей у закриті групи користувачів. Також поліпшено можливості щодо VR-трансляцій — в них було додано підтримку повідомлень. Можливості для VR До речі, для тих, кого цікавить віртуальна реальність на консолях Sony, перегляд контенту з дисків Blu-Ray та DVD отримав підтримку звуку, що емулює навколишнє середовище для багатоканального відтворення в форматі 5.1 чи 7.1. Музику, яку ви слухаєте, також можна буде показати друзям через спеціальний додаток, синхронізований із музичною платформою Spotify. Які інші новинки презентувала Sony цьогоріч. Раніше ми розповідали вам про нову ігрову консоль від Sony, що має назву Toio. Особливістю розробки під назвою Toio є те, що призначена вона не для типових відеоігор (як, наприклад, PlayStation 4). Натомість, картриджі — це програми штучного інтелекту. У якості контролерів — кільця контролю руху, а те, чим ви граєтеся — це насправді два крихітних кубики-роботи на колесах. Ви можете надягати на них саморобні паперові обгортки чи навіть оснастити їх деталями від Lego.
Реклама 👇 Замовити

Що зміниться в PS4

Більшість змін (корім прямих трансляцій ґеймплею) стосуються поліпшення взаємодії та комфортності роботи з консоллю від Sony. Зокрема користувачі зможуть відключати повідомлення із ігор та додатків під час перегляду кінофільмів чи серіалів. Також створене окреме меню для сповіщень. Передбачено й запуск «дитячих» профілів на консолі, якою користуються і дорослі, й діти в одному помешканні. ЦЕ дасть змогу заблокувати контент «18+» чи заборонити доступ до ігор із надмірним насильством чи специфічними «дорослими» темами у сеттінґу.

Окрім трансляцій для користувачів платформи TwitchPS4 навчиться Twitch-трансляціям та отримає низку оновлень 160 онлайн-інструментів для маркетолога на щодень від команди Buffer, власники консолей від Sony зможуть транслювати свій ґеймплей у закриті групи користувачів. Також поліпшено можливості щодо VR-трансляцій — в них було додано підтримку повідомлень.

Можливості для VRPS4 навчиться Twitch-трансляціям та отримає низку оновлень 2Британці запустили VR-проект про життя біженців

До речі, для тих, кого цікавить віртуальна реальність на консолях Sony, перегляд контенту з дисків Blu-Ray та DVD отримав підтримку звуку, що емулює навколишнє середовище для багатоканального відтворення в форматі 5.1 чи 7.1. Музику, яку ви слухаєте, також можна буде «показати» друзям через спеціальний додаток, синхронізований із музичною платформою SpotifyPS4 навчиться Twitch-трансляціям та отримає низку оновлень 3Український розробник представив музичний плагін для Facebook.

Які інші новинки презентувала Sony цьогоріч

Раніше ми розповідали вам про нову ігрову консоль від Sony, що має назву Toio. Особливістю розробки під назвою Toio є те, що призначена вонаPS4 навчиться Twitch-трансляціям та отримає низку оновлень 4Як Sony хоче навчити дітей програмуванню за допомогою іграшки не для типових відеоігор (як, наприклад, PlayStation 4). Натомість, картриджі — це програми штучного інтелекту. У якості контролерів — кільця контролю руху, а те, чим ви граєтеся — це насправді два крихітних кубики-роботи на колесах. Ви можете «надягати» на них саморобні паперові обгортки чи навіть оснастити їх деталями від Lego.

Джерело: Engadget

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: