fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні зросла частка безготівкових платежів

V Ukraїni zrosla častka bezgotivkovyh plateživ
Тільки за I півріччя 2017 року відсоток використання грошей з картки виріс з 35% до 38%. Про це повідомив заступник директора департаменту стратегії та реформування НБУ Руслан Кравець
Tiľky za I pivriččja 2017 roku vidsotok vykorystannja grošej z kartky vyris z 35% do 38%. Pro ce povidomyv zastupnyk dyrektora departamentu strategiї ta reformuvannja NBU Ruslan Kraveć
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На думку Національного банку, важливо знизити кількість готівкових розрахунків в економіці. НБУ стимулює учасників ринку для введення безготівкових форм розрахунку, тому розробили проект cashless economy. Перспективи безготівкових платежів. У 2016 році частка розрахунків з використанням платіжних карт збільшилася на 4,26% з 31,2% до 35,5%. Національний банк очікує зростання рівня карткових розрахунків до 55% до 2020 року. Нагадаємо, що на ВДНГ у Києві організують безготівковий простір. А також, відтепер користувачі сайту Укрзалізниці зможуть оплачувати квитки в 1 клік за допомогою цифрових гаманців Masterpass. Крім того, Віталій Кличко зазначив, що з 10 серпня обігу паперових коштів у сфері паркування столиці не буде взагалі. Регулятор хоче знизити витрати на використання готівки. Тільки за минулий рік Національний банк витратив 1,3 млрд гривень на друк грошей. Це просто астрономічна сума. Якщо зменшити її хоча б в 2 рази, то цих грошей вистачить на будівництво кількох сучасних лікарень.. Руслан Кравець. заступник директора департаменту стратегії та реформування НБУ.
Реклама 👇 Замовити

На думку Національного банку, важливо знизити кількість готівкових розрахунків в економіці. НБУ стимулює учасників ринку для введення безготівкових форм розрахунку, тому розробили проект cashless economy.

Перспективи безготівкових платежів

У 2016 році частка розрахунків з використанням платіжних карт збільшилася на 4,26% з 31,2% до 35,5%. Національний банк очікує зростання рівня карткових розрахунків до 55% до 2020 року.

Нагадаємо, що на ВДНГВ Україні зросла частка безготівкових платежів 1На ВДНГ у Києві організують безготівковий простір у Києві організують безготівковий простір. А також, відтепер користувачі сайту Укрзалізниці зможутьВ Україні зросла частка безготівкових платежів 2Що варто знати про технологію MasterPass та «Укрзалізницю» оплачувати квитки в 1 клік за допомогою цифрових гаманців Masterpass. Крім того, Віталій Кличко зазначив, що з 10 серпня обігу паперових коштів у сфері паркуванняВ Україні зросла частка безготівкових платежів 3Київ переходить на безготівкову оплату парковок столиці не буде взагалі.

Регулятор хоче знизити витрати на використання готівки. Тільки за минулий рік Національний банк витратив 1,3 млрд гривень на друк грошей. Це просто астрономічна сума. Якщо зменшити її хоча б в 2 рази, то цих грошей вистачить на будівництво кількох сучасних лікарень.

Руслан Кравець, заступник директора департаменту стратегії та реформування НБУ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: