fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Надходження до держбюджету України зросли на 28%

Nadhodžennja do deržbjudžetu Ukraїny zrosly na 28%
У січні-липні 2017 року надходження податків і зборів до загального фонду державного бюджету склали 412 млрд грн. Таким чином, в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року, приріст склав майже 28%
U sični-lypni 2017 roku nadhodžennja podatkiv i zboriv do zagaľnogo fondu deržavnogo bjudžetu sklaly 412 mlrd grn. Takym čynom, v porivnjanni z analogičnym periodom 2016 roku, pryrist sklav majže 28%
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В липні до загального фонду держбюджету надійшло майже 55 млрд грн. У порівнянні з липнем 2016 надходження збільшилися на 23%. Як цьогоріч розподілили видатки з держбюджету. У липні Верховна Рада України прийняла зміни про збільшення розміру державного фінансування першочергових потреб органів місцевого самоврядування. Збільшується, зокрема, загальний обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг на 14,1 млрд грн. Крім того, передбачено збільшення та перерозподіл видатків розвитку за діючими і новими бюджетними програмами. До речі, в Уряді озвучили очікування щодо подальших інвестицій в технологію 4G. Передбачається, що від продажу ліцензії на телеком-стандарт бюджет має отримати як мінімум 6,3 млрд грн.
Реклама 👇 Замовити

В липні до загального фонду держбюджету надійшло майже 55 млрд грн. У порівнянні з липнем 2016 надходження збільшилися на 23%.

Як цьогоріч розподілили видатки з держбюджету

У липні Верховна Рада України прийняла зміни про збільшення розміру державного фінансування першочергових потреб органів місцевого самоврядування. Збільшується, зокрема, загальний обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг на 14,1 млрд грн. Крім того, передбачено збільшення та перерозподіл видатків розвитку за діючими і новими бюджетними програмами.

До речі, в Уряді озвучили очікування щодо подальших інвестицій в технологію 4GНадходження до держбюджету України зросли на 28% 14G принесе Україні мільярдні прибутки від ліцензій. Передбачається, що від продажу ліцензії на телеком-стандарт бюджет має отримати як мінімум 6,3 млрд грн.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: