Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна відкрила дані про бенефіціарів компаній

Ukraїna vidkryla dani pro beneficiariv kompanij

Україна відкрила дані про бенефіціарів компаній та стала першою країною у світі, яка приєдналася до Глобального реєстру бенефіціарних власників – ініціативи Transparency International щодо сприяння прозорості й запобігання корупції
Ukraїna vidkryla dani pro beneficiariv kompanij ta stala peršoju kraїnoju u sviti, jaka pryjednalasja do Globaľnogo rejestru beneficiarnyh vlasnykiv – iniciatyvy Transparency International ščodo spryjannja prozorosti j zapobigannja korupciї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За словами прем’єр-міністра України, завдяки спільній роботі Держагентства з питань е-урядування та Мінюстиції, інформація про бенефіціарів всіх українських компаній опублікована. Тепер ЗМІ і громадськість можуть вільно використовувати і аналізуватиці відкриті дані для публічного контролю.  Про дані Глобального реєстру бенефіціарних власників. Реалізація цього документу забезпечить передачу даних про реальних власників українського бізнесу, яка розміщена у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, до глобального реєстру бенефіціарних власників компаній. Україна є першою країною на теренах ЄЄ, яка на рівні закону встановила обов’язок для всіх компаній вказувати кінцевих власників. Це важливий антикорупційний крок, адже часто чиновники ховали свої корупційні статки за офшорними компаніями. Нагадаємо, що в липні у Києві обговорили розвиток цифрової економіки та е-урядування. Про що говорили на зустрічі, читайте у матеріалі.

За словами прем’єр-міністра України, завдяки спільній роботі Держагентства з питань е-урядування та Мінюстиції, інформація про бенефіціарів всіх українських компаній опублікована. Тепер ЗМІ і громадськість можуть вільно використовувати і аналізуватиці відкриті дані для публічного контролю. 

Про дані Глобального реєстру бенефіціарних власників

Реалізація цього документу забезпечить передачу даних про реальних власників українського бізнесу, яка розміщена у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, до глобального реєстру бенефіціарних власників компаній. Україна є першою країною на теренах ЄЄ, яка на рівні закону встановила обов’язок для всіх компаній вказувати кінцевих власників. Це важливий антикорупційний крок, адже часто чиновники ховали свої корупційні статки за офшорними компаніями.

Нагадаємо, що в липні у Києві обговорили розвиток цифрової економіки та е-урядування. Про що говорили на зустрічі, читайте у матеріалі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: