fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Apple готується інвестувати $1 млрд у власний відеоконтент

Apple gotujeťsja investuvaty $1 mlrd u vlasnyj videokontent
Apple має плани щодо медійного контенту, і на цьому планує ще й заробляти. Також вочевидь компанії Кука доведеться конкурувати не лише із телеканалами, але й із Facebook, де теж є плани щодо власного відеоматеріалу
Apple maje plany ščodo medijnogo kontentu, i na ćomu planuje šče j zarobljaty. Takož vočevyď kompaniї Kuka dovedeťsja konkuruvaty ne lyše iz telekanalamy, ale j iz Facebook, de tež je plany ščodo vlasnogo videomaterialu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Apple має намір зайнятися виробництвом оригінального відеоконтенту. Новий напрямок роботи компанії може обійтися у $1 млрд. Ці витрати співмірні із витратами корпорації Amazon на власні телепроекти у 2013-му та вдвічі менше, ніж витратив HBO у 2016-му. Що планує Apple. Інсайдерська інформація The Wall Street Journal свідчить, що Apple може створити до 10 телешоу. До їхнього випуску долучаться колишні білі комірці Sony Pictures Television Джеймі Ерліхт і Зак ван Амбург. Раніше саме вони працювали над такими хітами, як Пуститися берега, Корона та Краще зателефонуйте Солу. Ці серіали досить добре відомі не лише у США, але й українській аудиторії. Очолить новий підрозділ старший віце-президент компанії за напрямком розробки ПЗ Едді Кью. Коли чекати нових серіалів. Судячи з оприлюдненої інформації, бюджет на новий вид діяльності сформовано аж на наступний рік. Тому навряд чи варто чекати нових телепродуктів до кінця 2018 року. Нагадаємо, раніше ми розповідали, що компанія Марка Цукерберґа запускає власну відеоплатформу із тематичним контентом та можливістю створення міні-серіалів для користувачів соцмережі. Спочатку новинка буде доступна лише для мешканців США. Раніше цього літа український серіал Метелики вийшов на Amazon Prime. Він став шостим проектом Film.ua на відеоплатформі Amazon. Раніше світ на закордонних відеоплатформах вже побачили українські серіали та фільми. Нещодавно один із них став доступний англійською мовою на Netflix.
Реклама 👇 Замовити

Apple має намір зайнятися виробництвом оригінального відеоконтенту. Новий напрямок роботи компанії може обійтися у $1 млрд. Ці витрати співмірні із витратами корпорації AmazonApple готується інвестувати $1 млрд у власний відеоконтент 1Amazon запустила доставку Instant Pickup для студентів на власні телепроекти у 2013-му та вдвічі менше, ніж витратив HBO у 2016-му.

Що планує Apple

Інсайдерська інформація The Wall Street Journal свідчить, що Apple може створити до 10 телешоу. До їхнього випуску долучаться колишні «білі комірці» Sony Pictures Television Джеймі Ерліхт і Зак ван Амбург. Раніше саме вони працювали над такими хітами, як «Пуститися берега», «Корона» та «Краще зателефонуйте Солу». Ці серіали досить добре відомі не лише у США, але й українській аудиторії. Очолить новий підрозділ старший віце-президент компанії за напрямком розробки ПЗ Едді Кью.

Коли чекати нових серіалів

Судячи з оприлюдненої інформації, бюджет на новий вид діяльності сформовано аж на наступний рік. Тому навряд чи варто чекати нових телепродуктів до кінця 2018 року. Нагадаємо, раніше ми розповідали, що компанія Марка ЦукерберґаApple готується інвестувати $1 млрд у власний відеоконтент 2Марк Цукерберґ — про фейкові новини, бізнес та суспільство запускає власну відеоплатформу із тематичним контентом та можливістю створення міні-серіалів для користувачів соцмережі. Спочатку новинка буде доступнаApple готується інвестувати $1 млрд у власний відеоконтент 3Facebook запустила власну відеоплатформу лише для мешканців США.

Раніше цього літа український серіал «Метелики» вийшовApple готується інвестувати $1 млрд у власний відеоконтент 4Український серіал вийшов на Amazon Prime на Amazon Prime. Він став шостим проектом Film.ua на відеоплатформі Amazon. Раніше світ на закордонних відеоплатформах вже побачили українські серіали та фільми. Нещодавно один із них став доступнийApple готується інвестувати $1 млрд у власний відеоконтент 5На платформі Netflix вийшов перший український серіал англійською мовою на Netflix.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: