fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Вчені створили легку вогнестійку піну

Včeni stvoryly legku vognestijku pinu
Група вчених з Південної Кореї і Китаю розробили матеріал, до складу якого входять червоний фосфор, спінений полімер та графен. У розробки є передумови, щоб позбавити світ від недоліків сучасних вогнетривких матеріалів
Grupa včenyh z Pivdennoї Koreї i Kytaju rozrobyly material, do skladu jakogo vhodjať červonyj fosfor, spinenyj polimer ta grafen. U rozrobky je peredumovy, ščob pozbavyty svit vid nedolikiv sučasnyh vognetryvkyh materialiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Сам по собі матеріал не є вогнетривким, але якщо наточити до нього графен, то такий він показує інші властивості. Якщо порівняти новостворену піну, наприклад, з алюмінієм, то останній важче в 2700 разів. Як винайшли унікальну піну. Основою для матеріалу є пінистий полімідний полімер. Як тільки починається процес горіння, фосфор утворює прошарок, який не пропускає кисень, необхідний для підтримки вогню. Він замкнений між двома шарами графена. Так, процес загоряння не тільки не проникає всередину, але і послаблюється при звязку з цим матеріалом. Графен сам по собі є дуже стійким до впливу високих температур. Але його вартість дуже висока. Одношарову структуру атомів вуглецю ще не навчилися виробляти в промислових масштабах. Але в даному випадку досить 2% його концентрації, щоб вся конструкція придбала вогнетривкість. Інші приємні особливості матеріалу, створеного азіатськими вченими — це легкість і міцність. Щільність композиту всього в 16 разів вище, ніж у повітря.
Реклама 👇 Замовити

Сам по собі матеріал не є вогнетривким, але якщо наточити до нього графенВчені створили легку вогнестійку піну 16 головних питань та відповідей про графен, то такий він показує інші властивості. Якщо порівняти новостворену піну, наприклад, з алюмінієм, то останній важче в 2700 разів.

Як винайшли унікальну піну

Основою для матеріалу є пінистий полімідний полімер. Як тільки починається процес горіння, фосфор утворює прошарок, який не пропускає кисень, необхідний для підтримки вогню. Він замкнений між двома шарами графена. Так, процес загоряння не тільки не проникає всередину, але і послаблюється при зв’язку з цим матеріалом. Графен сам по собі є дуже стійким до впливу високих температур. Але його вартість дуже висока. Одношарову структуру атомів вуглецю ще не навчилися виробляти в промислових масштабах. Але в даному випадку досить 2% його концентрації, щоб вся конструкція придбала вогнетривкість. Інші приємні особливості матеріалу, створеного азіатськими вченими — це легкість і міцність. Щільність композиту всього в 16 разів вище, ніж у повітря.

Вчені створили легку вогнестійку піну 2

Джерело: ACS

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: