fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Кременчузі навчилися видобувати газ з водоростей

U Kremenčuzi navčylysja vydobuvaty gaz z vodorostej
Боротися з синьо-зеленими водоростями вчені намагаються з 60-х років минулого століття. На Кременчуцькому водосховищі до середини липня синьо-зелених водоростей так багато, що з'являється неприємний запах. Місцеві науковці знайшли як застосувати рослину з користю
Borotysja z syńo-zelenymy vodorostjamy včeni namagajuťsja z 60-h rokiv mynulogo stolittja. Na Kremenčućkomu vodoshovyšči do seredyny lypnja syńo-zelenyh vodorostej tak bagato, ščo z'javljajeťsja nepryjemnyj zapah. Miscevi naukovci znajšly jak zastosuvaty roslynu z korystju
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На біогазовій станції, створеній в місцевому університеті, енергію можна отримувати не лише з синьо-зелених водоростей, а також з опалого листя. Користь розробки полягає в тому, що використання даної біомаси не лише рентабельне, а й може покращити якість води. Як видобувають газ з водоростей. Те, що такий спосіб отримання енергії рентабельний показали дослідження. При бродінні будь-якої біомаси виділяються гази. Ключовим є питання, скільки в них палива — газу метану. Для синьо-зелених водоростей цей показник становить 80%. Причому крім метану при їх бродінні виділяється значна кількість іншого горючого газу — водню. Економічна доцільність використання установки визначається не тільки біогазом, а й ще одним корисним продуктом бродіння — добривами. Наразі установка невелика, дослідницька, і біогазу дає небагато. Поки що він використовується в науковій роботі. До теми, Європейський інвестиційний банк планує надати фінансову підтримку у розмірі €37 млн на ініціативи з видобутку природного газу в Україні.
Реклама 👇 Замовити

На біогазовій станції, створеній в місцевому університеті, енергію можна отримувати не лише з синьо-зелених водоростей, а також з опалого листя. Користь розробки полягає в тому, що використання даної біомаси не лише рентабельне, а й може покращити якість води.

Як видобувають газ з водоростей

Те, що такий спосіб отримання енергії рентабельний показали дослідження. При бродінні будь-якої біомаси виділяються гази. Ключовим є питання, скільки в них палива — газу метану. Для синьо-зелених водоростей цей показник становить 80%. Причому крім метану при їх бродінні виділяється значна кількість іншого горючого газу — водню. Економічна доцільність використання установки визначається не тільки біогазом, а й ще одним корисним продуктом бродіння — добривами. Наразі установка невелика, дослідницька, і біогазу дає небагато. Поки що він використовується в науковій роботі.

До теми, Європейський інвестиційний банк планує надати фінансову підтримкуУ Кременчузі навчилися видобувати газ з водоростей 1Європа надасть €37 млн на видобуток газу в Україні у розмірі €37 млн на ініціативи з видобутку природного газу в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: