fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Німецький фонд інвестує в Україну $10 млн

Nimećkyj fond investuje v Ukraїnu $10 mln
Започаткований компанією «Horizon Capital» фонд полегшить підприємствам малого і середнього бізнесу в Україні доступ до довгострокового фінансування. Участь Німеччини стане сигналом для інших приватних та інституційних інвесторів
Započatkovanyj kompanijeju «Horizon Capital» fond polegšyť pidpryjemstvam malogo i seredńogo biznesu v Ukraїni dostup do dovgostrokovogo finansuvannja. Učasť Nimeččyny stane sygnalom dlja inšyh pryvatnyh ta instytucijnyh investoriv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Німецьке товариство інвестицій та розвитку (DEG) залучиться в інвестиційний фонд Emerging Europe Growth Fund III (EEGF III). Цією участю Німеччина зміцнює свою позицію як однієї з найважливіших країн походження іноземних інвестицій в українську економіку. Які галузі фінансуватиме фонд. Інвестиції будуть орієнтовані на експортні галузі промисловості, зокрема, в ІТ, легку та харчову промисловість. Ще одним пріоритетом є підприємства електронної торгівлі та охорони здоров’я, а також підприємства інших секторів, які працюють на внутрішній ринок.Emerging Europe Growth Fund III першочергово орієнтується на малі та середні підприємства, які потребують капітал для власного росту і, як показує досвід, створюють особливо багато нових робочих місць. Саме для таких підприємств обмеженість доступу до власного капіталу є суттєвою перешкодою. Загалом є прагнення довести капітал фонду Emerging Europe Growth Fund III (EEGF III) до $150 млн. Це вже третій приватний фонд управляючої компанії Horizon Capital, яка з 1994 року спеціалізується на Україні. Нагадаємо, що люксембурзька компанія Mangrove Capital Partners — одна з провідних у сфері венчурного капіталу в Європі — заснувала фонд. Він буде використовуватися для інвестицій в Європу та Ізраїль.
Реклама 👇 Замовити

Німецьке товариство інвестицій та розвитку (DEG) залучиться в інвестиційний фонд «Emerging Europe Growth Fund III (EEGF III)». Цією участю Німеччина зміцнює свою позицію як однієї з найважливіших країн походження іноземних інвестицій в українську економіку.

Які галузі фінансуватиме фонд

Інвестиції будуть орієнтовані на експортні галузі промисловості, зокрема, в ІТ, легку та харчову промисловість. Ще одним пріоритетом є підприємства електронної торгівлі та охорони здоров’я, а також підприємства інших секторів, які працюють на внутрішній ринок.«Emerging Europe Growth Fund III» першочергово орієнтується на малі та середні підприємства, які потребують капітал для власного росту і, як показує досвід, створюють особливо багато нових робочих місць. Саме для таких підприємств обмеженість доступу до власного капіталу є суттєвою перешкодою.

Загалом є прагнення довести капітал фонду «Emerging Europe Growth Fund III (EEGF III)» до $150 млн. Це вже третій приватний фонд управляючої компанії «Horizon Capital», яка з 1994 року спеціалізується на Україні.

Нагадаємо, що люксембурзька компанія Mangrove Capital Partners — одна з провідних у сфері венчурного капіталу в Європі — заснувалаНімецький фонд інвестує в Україну $10 млн 1Фонд для європейських стартапів залучив $170 млн фонд. Він буде використовуватися для інвестицій в Європу та Ізраїль.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: